Kubki termiczne z napisami – postaw na wysoką jakość i dobrą cenę

coffee-4150480_1280

Stawiając na kubki termiczne z napisami dla swoich potrzeb brandingowych musisz mieć pewność, że każdy jest trwały i wytrzymały. Te niestandardowe kubki podróżne są zwykle dostępne w różnych rozmiarach, materiałach i wzorach, a każdy z nich jest oznaczony zgodnie z Twoimi życzeniami. Niezależnie od tego, czy jesteś sponsorem lokalnego wydarzenia, czy planujesz imprezę firmową, te markowe prezenty są skutecznym sposobem na rozpowszechnianie informacji o Twojej firmie oraz dostępnych produktach i usługach.

Dlaczego jeszcze warto postawić na kubki termiczne z napisami?

Dzięki temu Twoja firma będzie przyjazna dla środowiska, a Ty będziesz mógł jednocześnie reklamować swój biznes. W firmach takich jak visionart-ph.pl dodatkowo ich celem jest zawsze spełnianie Twoich oczekiwań przy składaniu zamówienia na kubki termiczne. Z racji tego, że chcą spełnić Twoje wymagania projektowe – projektanci pomogą Ci wybrać szczegóły dotyczące drukowania, które mogą zawierać:

  • Twoje logo,

  • nazwę firmy,

  • adres strony internetowej.

Nierzadko, takie wysokiej jakości produkty sprzedawane są po cenach hurtowych i są dostępne w całej Polsce, a także w wielu innych krajach na całym świecie.

Funkcjonalne i niedrogie

Istnieje wiele rodzajów upominków firmowych do wyboru, a nadrzędnym celem ich producentów jest zapewnienie szerokiej gamy artykułów promocyjnych wysokiej jakości. Jeśli podejmujesz wysiłki, aby wręczyć klientowi prezent firmowy, musisz mieć pewność, że produkt jest czymś, z czego będą chcieli korzystać regularnie. Zwiększone użytkowanie oznacza, że będziesz miał więcej możliwości wzmocnienia marki swojej firmy logo nadrukowanym na produkcie.

Te niestandardowe kubki termiczne są doskonałym prezentem, ponieważ kubki mogą być używane tysiące razy. Wiele osób lubi zabrać ze sobą kubek kawy wychodząc rano z domu, co oznacza, że mogą nosić przy sobie Twoje logo przez cały dzień. Twoja firma może uzyskać większą ekspozycję za niewielką cenę dzięki obniżonym cenom, które są dostępne przy hurtowym zakupie artykułów promocyjnych.

Dlaczego kubki turystyczne z nadrukiem powinny Cię zainteresować?

Upominki reklamowe to świetne sposoby na zwiększenie widoczności logo marki lub firmy, a najlepsze upominki reklamowe to te, które z pewnością będą często wykorzystywane. Jednym z najlepszych wyborów na prezent firmowy jest kubek termiczny z nadrukiem. Wysokiej jakości kubek podróżny z pięknym nadrukiem może być skutecznym ambasadorem każdego biznesu.

Po pierwsze, kubki podróżne… podróżują! W przeciwieństwie do magnesów na lodówkę, które pozostają w domu lub ubrań, które mogą wylądować na dnie szuflady, kubki podróżne towarzyszą swoim właścicielom regularnie w pracy i nie tylko. W rzeczywistości wiele osób ma ulubiony kubek, który codziennie myje i używa ponownie. W ten sposób dobrze izolowane i atrakcyjne kubki podróżne będą prawdopodobnie często używane i zapewnią dobrą widoczność drukowanego logo.

Ludzie uwielbiają dobrą kawę lub herbatę w podróży

Innym powodem, dla którego kubki izolowane są świetnym prezentem, jest to, że ludzie postrzegają je jako przydatne i wartościowe. Na przykład stoiska targowe, które rozdają promocyjne kubki, mogą przyciągnąć więcej odwiedzających niż wystawców oferujących magnesy, smycze lub inne popularne przedmioty.

Polecamy:
Lampa do salonu – jak wybrać?