Noclegi w Krakowie dla wycieczek szkolnych

king-2964820_1280

Wyjazd do Krakowa to obowiązkowy punkt programu dla wielu wycieczek szkolnych. Nic w tym dziwnego, miasto ma wielowiekową historię i wiele miejsc, które po prostu warto zobaczyć. Wycieczka do Krakowa ma ogromną wartość edukacyjną, dlatego też na takie wyjazdy jeżdżą uczniowie zarówno szkół podstawowych, jak i średnich. Warto jednak pamiętać, że aby zwiedzić miasto, nie wystarczy jeden dzień. Potrzeba co najmniej dwa dni, co wiąże się z koniecznością szukania noclegu.

Nocleg w Krakowie przyda się przede wszystkim tym wycieczkom szkolnym, które do dawnej stolicy Polski jadą z drugiego końca kraju. Wtedy nie ma możliwości, by ze zwiedzaniem zamknąć się w jednym dniu. Dobry nocleg dla szkół można znaleźć w wielu miejscach Krakowa. Najważniejsze, by była to oferta sprawdzona, niedroga i zapewniała wypoczynek w wygodnych, komfortowych warunkach. Noclegi w Krakowie warto rezerwować z wyprzedzeniem, gdyż w sezonie, gdy wycieczki szkolne odbywają się masowo, trudno jest znaleźć wolne miejsca.

Gdzie szukać noclegu?

W ofercie Spanie w Krakowie można znaleźć przede wszystkim dwa wygodne i komfortowe hostele: Draggo House i Tutti Frutti, które łącznie są w stanie pomieścić ponad 600 osób. Obiekty położone są w centrum miasta, dzięki czemu blisko jest do wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych i nie ma problemu z dojazdem. Oferta noclegowa z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pokoje są doskonale wyposażone, posiadają wygodne sanitariaty, zapewniają komfort dla osób przyjeżdżających z dalekich regionów Polski.

Hostel Draggo House

Hostel Tutti Frutti

Co poza noclegiem?

Spanie w Krakowie oferuje nie tylko nocleg, ale również dobre, smaczne i niedrogie wyżywienie. Firma posiada restauracje znajdujące się w pobliżu hosteli, które mają doświadczenie w żywieniu zbiorowym i są w stanie jednocześnie obsłużyć nawet kilkuset gości. Restauracje oferują smaczne, zdrowe posiłki, oparte na lokalnych, świeżych produktach. W ofercie firmy można również znaleźć wsparcie w organizacji ciekawych i atrakcyjnych dla różnych grup wiekowych wycieczek po Krakowie. Dzięki temu zlecając wycieczkę jednej firmie można liczyć na to, że wszystkie kwestie noclegowe, żywieniowe oraz związane ze zwiedzaniem będą zorganizowane i zrealizowane na najwyższym poziomie.

Jak zarezerwować nocleg?

Rezerwacja noclegów w Krakowie jest wyjątkowo prosta, można to zrobić telefonicznie lub online. Jeśli chcesz zarezerwować nocleg dla grupy w dogodnym terminie, napisz maila, zadzwoń lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Rezerwacji należy dokonywać z pewnym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że w danym terminie na pewno będą wolne miejsca. Planując wyjazd do Krakowa i rezerwując noclegi w wygodnym i sprawdzonym miejscu można cieszyć się atrakcyjnym wypoczynkiem ,relaksem i zwiedzaniem. To doskonałe rozwiązanie dla mniejszych i większych grup zorganizowanych, które chcą mieć noclegi w jednym miejscu.

Jesteś zainteresowany noclegiem?

Zapraszamy na stronę kontaktową

Kontakt