Zadbaj o siebie w Klinice Medycyny Estetycznej Neonia

_DSC0272_1024x684

Medycyna estetyczna w Krakowie cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy ciągle rosnąca liczba nowych gabinetów. Tak duża dostępność usług sprawia, że wybranie konkretnego miejsca na zabieg może okazać się niełatwym zadaniem. Żeby uniknąć rozczarowania, warto w takiej sytuacji postawić na sprawdzone kliniki cieszące się pozytywnymi opiniami. Bardzo dobrą reputację posiada Klinika Neonia oferująca zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii.

Doskonałe zaplecze techniczne

Jedną z rzeczy, którą warto wziąć pod uwagę, umawiając się na zabieg medycyny estetycznej, są możliwości techniczne gabinetu. Branża beauty rozwija się niezwykle dynamicznie. Nieustannie pojawiają się w niej jakieś nowinki, na przykład urządzenia zabiegowe o coraz lepszych parametrach. Najwyższej klasy sprzęt to standard, na który wiele gabinetów nie może sobie pozwolić. Doskonałą ilustracją takiej sytuacji są urządzenia do depilacji laserowej. Klinika Neonia jako jedna z nielicznych w Krakowie dysponuje laserem o trzech wiązkach, który jest w stanie usuwać włoski bez względu na ich kolor oraz fototyp klientki, w przeciwieństwie do bardziej popularnych laserów diodowych. Podobnie wygląda to w przypadku oczyszczania wodorowego. Uważa się, że to aktualnie najlepsza dostępna metoda oczyszczania twarzy, chociaż jej dostępność wciąż jest słaba. Klinika Neonia dysponuje sprzętem do oczyszczania wodorowego, dlatego warto zgłosić się na ten zabieg i na własnej skórze przekonać się, że poza dogłębnym oczyszczaniem porów, wywiera działanie antyoksydacyjne i liftingujące.

Bogata oferta zabiegów

Klinika Neonia oferuje kilkadziesiąt różnych zabiegów skierowanych do osób z bardzo różnymi problemami estetycznymi i medycznymi.  Oto parę przykładów:

 • lifting twarzy bez skalpela
 • usuwanie zmarszczek
 • powiększanie ust kwasem hialuronowym
 • usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • modelowanie sylwetki
 • oczyszczanie wodorowe
 • leczenie blizn
 • usuwanie rozstępów
 • leczenie nadpotliwości
 • drenaż limfatyczny
 • zamykanie pękających naczynek
 • leczenie łysienia
 • leczenie migreny

 

Jednocześnie klinika stawia wyłącznie na sprawdzone metody, czyli takie, których bezpieczeństwo i skuteczność zostały dostatecznie udowodnione w medycynie. Dobrym przykładem jest Hifu, czyli skoncentrowane ultradźwięki stymulujące skórę właściwą do syntezy kolagenu. Jest to metoda zupełnie nieinwazyjna, a jej efekty w postaci wygładzenia, ujędrnienia i odmłodzenia twarzy są widoczne już po jednej wizycie.

Kadra doświadczonych lekarzy i kosmetologów

Zabiegi w Klinice Neonia są poprzedzone konsultacją ze specjalistą. To czas przeznaczony na to, aby omówić oczekiwania klienta, a także wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Podczas takiej wizyty można dowiedzieć się też, jak wygląda zabieg, jak się do niego przygotować i jakie są zalecenia po zakończonej procedurze. W dziedzinie tak szczególnej jak medycyna estetyczna doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników są absolutnie kluczowe. Bardzo popularne zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową przynoszą spektakularne wielomiesięczne efekty, o ile są wykonane przez wyszkolone osoby i z użyciem certyfikowanych preparatów, tak jak ma to miejsce w krakowskiej klinice. Profesjonalna kadra oznacza też, że klienci mogą liczyć na wsparcie w wyborze konkretnych zabiegów. Ma to znaczenie chociażby przy modelowaniu sylwetki, w którym można stosować różne zabiegi: kriolipolizę, lipolizę iniekcyjną, endermologię, falę akustyczną, falę radiową i ultradźwięki. Metod jest wiele, dlatego tak ważna jest porada specjalisty medycyny estetycznej i zaplanowanie wspólnie z klientem całego procesu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Korzystne promocje

Wiele zabiegów medycyny estetycznej wykonuje się w seriach. Są to chociażby depilacja laserowa, endermologia, zabiegi laserowe, radiofrekwencja mikroigłowa czy mikronakłuwanie. Klinika Neonia w takich sytuacjach często oferuje swoim klientom atrakcyjne zniżki. W przypadku depilacji laserowej może być to nawet 40% rabatu. Jest jeszcze inne udogodnienie – konsultacje z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii są w Klinice Neonia gratis, jeśli w ich trakcie są wykonywane zabiegi za ustaloną kwotę.