Krakow For You – ekskluzywne apartamenty w Krakowie

3. krakowforyou

Firma Krakow For You jest pierwszą w Krakowie firmą, która zajmuje się profesjonalnym wynajmem apartamentów, która wyznaczyła nowy standard na krakowskim rynku, oparty o najwyższą jakość usług. Z myślą o naszych gościach, a także ich komforcie, wszystkie należące do nas lokale są położone w tzw.. Apartament House.

To nowoczesny system wynajmu apartamentów polegający na usytuowaniu mieszkań w jednym budynku, wyposażonym w recepcję i ochronę. Ma to na celu zapewnić naszym gościom maksymalne bezpieczeństwo i zapobiec wszelkim niedogodnościom, jakie często napotykają goście wynajmujący pojedyncze apartamenty, położone w brudnych kamienicach i niepewnym sąsiedztwie. Wszystkie nasze apartamenty są całkowicie wyposażone.

Do dyspozycji gości jest osobna łazienka i aneks kuchenny oraz internet i telewizja satelitarna. Dodatkowym atutem jest dostęp do pralni, suszarni oraz sklepów. Te wszystkie udogodnienia mają zapewnić naszym gościom spokojny i udany wypoczynek oraz pracę. Nasza oferta obejmuje apartamenty usytuowane w najlepszych z możliwych lokalizacji Krakowa: apartament Grodzka 4 oraz apartamenty na ul. Szczepańskiej

Nasze apartamenty są umieszczone w najbliższym sąsiedztwie Rynku Głównego, w samym sercu miasta.
Zapraszamy do skorzystania za naszej oferty”

Adres:
Krakow For You
ul. Grodzka 4,
31-006 Kraków
tel. +48 12 421 48 35
strona internetowa: http://www.krakowforyou.com

logokrakowforyou