Draggo House – perełka wśród krakowskich hosteli

krakowskie-hostele-draggo

Królewskie miasto Kraków co roku przyciąga tłumy turystów. Aby jego zwiedzanie było w 100% udane, warto zatroszczyć się także o komfortowy nocleg. Hostele w Krakowie, a wśród nich Draggo House, dysponują szeroką ofertą noclegową i stanowią doskonałą bazę wypadową dla poznawania dawnej stolicy Polski.

Draggo House – lider pod względem lokalizacji wśród krakowskich hosteli

Przeglądając oferty krakowskich hosteli warto zwrócić uwagę na lokalizację. Aby zwiedzanie miasta było przyjemnością, obiekt noclegowy nie może być usytuowany na obrzeżach miasta lub źle skomunikowany z jego centralną częścią. Krakowskie hostele zlokalizowane w centrum lub w obrębie Starego Miasta dają większe możliwości, jeśli chodzi o uczestniczenie w ciekawych wydarzeniach kulturalnych – po co martwić się godziną odjazdu ostatniego autobusu albo wydawać pieniądze na taksówkę, skoro można zarezerwować hostel w Krakowie, do którego bez problemu można wrócić na piechotę o każdej porze dnia i nocy? Takim miejscem jest Draggo House. Jest to jeden z tych krakowskich hosteli, które zlokalizowane są na Starówce. Zaledwie 2 minuty spokojnego spaceru dzielą gości od tętniącego życiem Rynku Głównego, gdzie można wysłuchać hejnału z wieży Bazyliki Mariackiej oraz odwiedzić klimatyczne Sukiennice. Na Wawel można dojść w kwadrans – droga wiedzie wśród najpiękniejszych krakowskich kamienic, więc spacer tędy będzie prawdziwą przyjemnością. Wszystkie inne najważniejsze atrakcje Krakowa znajdują się również w zasięgu ręki. Draggo House to jeden z najlepszych krakowskich hosteli pod względem położenia. Jest to jedna z wielu zalet obiektu, o którym można przeczytać na stronie internetowej.

Komfort i wygoda jako priorytet w krakowskich hostelach – jakie udogodnienia znajdziemy w Draggo House?

Priorytetem w wielu krakowskich hostelach jest komfort. Nie inaczej jest w przypadku Draggo House, gdzie oprócz świetnej lokalizacji goście znajdą komfortowo urządzone pokoje w różnych wariantach. Dostępne są duże pokoje dla rodzin mieszczące 6-11 osób, a także bardziej kameralne pokoje 4 i 2-osobowe. Dla większego komfortu gości łóżka wyposażone są w 24-centymetrowe materace termoaktywne, które zapewniają świetną regenerację po aktywnym zwiedzaniu. Hostel serwuje również smaczne śniadania, które zapewnią energię na dzień pełen wrażeń. Cechą, która z pewnością wyróżnia Draggo House wśród innych krakowskich hosteli jest umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością. Hostel w Krakowie mieści się w klimatycznej, zabytkowej kamienicy, ale jego wnętrza są urządzone w bardzo nowoczesny sposób. Z okien tych supernowoczesnych pokoi, zamykanych i otwieranych elektronicznie przy pomocy kart, można podziwiać Stare Miasto Krakowa i jego wiekowe zabytki. Goście mają tu do dyspozycji sprawnie działającą darmową sieć Wi-Fi, osobiste doki do ładowania sprzętów elektronicznych, a także telewizor Smart TV. Pomieszczenia są klimatyzowane i zaopatrzone w nowoczesne systemy alarmowe, dzięki którym można czuć się bezpiecznie. Draggo House jest więc jednym z tych krakowskich hosteli, które idą z duchem czasu i oferują turystom najwyższe standardy.

Krakowskie hostele wcale nie takie drogie!

Draggo House jest jednym z liderów – biorąc pod uwagę inne krakowskie hostele – pod względem lokalizacji i komfortu. Bardzo istotną kwestią jest też cena noclegu. Wiele osób uważa, że krakowskie hostele usytuowane w samym sercu miasta to duży wydatek. Pokoje w Draggo House są dostępne w bardzo przystępnych cenach, biorąc pod uwagę ceny noclegów w Krakowie. Na przykład pokój dwuosobowy ze śniadaniem można zarezerwować w cenie około 150 zł – w tym zawarte są wszystkie opisane udogodnienia. Hostel nie pobiera dodatkowych opłat – dostęp do szafek i korzystanie z pościeli i ręczników jest wliczone w ostateczną cenę rezerwacji. Inne krakowskie hostele mogą oferować te usługi odpłatnie. Hostel Draggo House warto zarezerwować odpowiednio wcześnie, ponieważ obiekt cieszy się dużą popularnością i trzeba liczyć się z brakiem wolnych miejsc w weekendy. Pokój można rezerwować na popularnych portalach rezerwacyjnych lub też bezpośrednio przez stronę internetową obiektu Draggo – Kraków Hostel.

Opinie o krakowskich hostelach – Draggo House z wysokimi notami

Decyzję o wyborze jednego z krakowskich hosteli warto poprzedzić lekturą opinii innych turystów. Goście wysoko oceniają Kraków hostel Draggo House. Na podstawie wielu opinii zamieszczonych na portalach rezerwacyjnych, w mediach społecznościowych oraz w przewodniku Google można stwierdzić, że ponad 90% gości hostelu było zadowolonych ze swojego pobytu.Szczególnie wysoko oceniane są aspekty takie jak lokalizacja, czystość, komfort i poziom obsługi. Warto zweryfikować tę opinię samemu wybierając Draggo Hostel spośród innych krakowskich hosteli. Jest to obiekt bardzo nowoczesny, który jednak zachował charakter hostelu – znajduje się w nim klimatycznie i funkcjonalnie zaaranżowana część wspólna dająca gościom nie tylko możliwość relaksu, ale także zawarcia ciekawych znajomości z innymi turystami.

Jest to z pewnością jeden z tych krakowskich hosteli, które zadowolą najbardziej wymagających turystów i będą miłym wspomnieniem z podróży do dawnej stolicy Polski.