Centrum Handlowe Nowe Czyżyny – nowa galeria handlowa w Krakowie.

galeria-handlowa-krakow-nowe-czyzyny

Niedawno w Krakowie powstała nowa galeria handlowa – Nowe Czyżyny. W Krakowie istnieje już kilka innych galerii, więc mieszkańcy i osoby zwiedzające Kraków mają kolejne możliwości spędzania wolnego czasu. Z pewnością jest to również dużo miejsc pracy dla nowych osób. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej Centrum Handlowemu Nowe Czyżyny w Krakowie i podpowiemy co możemy tam znaleźć. Zapraszamy do lektury artykułu!

Jakie sklepy znajdziemy w krakowskiej Galerii Nowe Czyżyny?

Tak jak wspominaliśmy wyżej, w tym podrozdziale powiemy coś więcej na temat sklepów, które znajdują się w galerii. Jednym z najbardziej pospolitych sklepów, a zarazem najważniejszych z pewnością będzie JYSK. Znajduje się on zaraz przy wejściu od lewej strony, dzięki czemu wszyscy wchodzący do Galerii od tej właśnie strony mają możliwość bezproblemowego zrobienia codziennych zakupów, bez wchodzenia dalej w galerię. Jest to z pewnością wygodne i przemyślane miejsce dla sklepu JYSK. Tym bardziej patrząc na osoby starsze, bądź chore które mogą w komfortowy sposób zrobić zakupy, bez niepotrzebnego wchodzenia wgłąb galerii. Gdy pójdziemy dalej napotkamy po drodze mnóstwo sklepów, począwszy od sklepów kosmetycznych, przez odzieżowe, na budowlanych kończąc. Warto wspomnieć o sklepie obuwniczym CCC który również tam znajdziemy. Jest to Polski producent obuwia, który jest zarazem największym producentem obuwia w Europie. CCC stale się rozrasta i poszerza swój asortyment. Producent ten ma również pod sobą ponad 70 marek obuwia, a najsławniejsze z nich to Lasocki oraz Sprandi. CCC charakteryzuje wysoka jakość sprzedawanego obuwia, dlatego jest to firma z pewnością warta uwagi. Polacy coraz częściej kupują coraz droższe buty, dlatego warto wejść i zobaczyć produkty oferowane przez CCC. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie

Dojazd do Galerii jest ułatwiony, ponieważ znajduje się ona na obrzeżach Krakowa. Wszyscy wiemy jak ciężko dostać się do centrum jednego z największych miast w Polsce, a następnie się z niego wydostać, dlatego lokalizacja galerii jest z pewnością dużym plusem. Najgorzej mają osoby jadące od strony Katowic, ponieważ Centrum Handlowe Nowe Czyżyny umiejscowione jest dokładnie po drugiej stronie Krakowa. Podobnie mają dojeżdżający ze strony Zakopanego. Jest to więc o wiele dłuższa droga dojazdu, jednak brak konieczności przejeżdżania przez zakorkowane centrum jest sporym ułatwieniem. Dla mieszkańców Krakowa dojeżdżających komunikacją miejską również nie będzie problemu. Do Centrum Handlowego Nowe Czyżyny istnieje mnóstwo połączeń, którymi możemy się tam dostać. Wystarczy wejść na oficjalną stronę galerii i przeczytać o dostępnych autobusach i tramwajach. Galeria jest również przyjazna rowerzystom. Dookoła całego budynku poprowadzona jest ścieżka rowerowa, ze stojakami na rowery również nie będziemy mieć problemu. Dojazd do Galerii Nowe Czyżyny jest stosunkowo łatwy i bezproblemowy, obojętnie czy zamierzamy się tam wybrać samochodem, komunikacją miejską czy też rowerem.

Podsumowując, nowo powstałe Centrum Handlowe Nowe Czyżyny w Krakowie jest ciekawą alternatywą dla pozostałych Krakowskich galerii. Znajdziemy tam praktycznie wszystkie potrzebne sklepy pod względem dostępnego asortymentu. Tak jak wspominaliśmy wyżej, przemierzając sklepy dostępne w galerii z pewnością znajdziemy to czego szukamy. Nie będziemy mieć również problemu z dojazdem, ponieważ galeria znajduje się na obrzeżach Krakowa i kursuje tam mnóstwo autobusów i tramwajów.