Gdzie w Krakowie weźmiesz szybką pożyczkę bez BIK?

shopping-business-money-pay-50987

Pożyczanie pieniędzy w bankach i firmach pożyczkowych jest obecnie na porządku dziennym. Mało kto ma na tyle spore oszczędności, by móc za gotówkę kupić mieszkanie, samochód czy sprzęt gospodarstwa domowego, gdy stary odmówi posłuszeństwa. Nie inaczej jest w przypadku mieszkańców Krakowa, z których duży odsetek ma do spłaty co najmniej jeden kredyt lub pożyczkę.

Wśród osób, które poszukują dodatkowej gotówki, dużą popularnością cieszą się pożyczki przez internet na konto. Po takie rozwiązanie sięgają przede wszystkim wnioskodawcy, którym bank odmówił kredytowania. A wbrew pozorom, wcale nie jest to związane z brakiem dochodów czy możliwości spłaty. Banki mają obecnie bardzo wyśrubowaną politykę kredytową. Bardzo często nawet osoby z wysokimi dochodami nie otrzymają pożyczki. Wystarczy, że mają negatywną historię w BIK związaną z opóźnieniami w płatnościach jakichś wcześniejszych zobowiązań. Kredyty w bankach nie zawsze są też zasadne. Jeśli ktoś potrzebuje kilkuset złotych na kilka dni, raczej nie będzie wiązał się z bankiem wielomiesięczną umową kredytową. O wiele łatwiej jest wziąć szybką chwilówkę, którą bardzo szybko można spłacić i nie trzeba wiązać się z firmą pożyczkową żadną długoterminową umową.

Pożyczki łatwe i bez formalności

Pożyczki internetowe to rozwiązanie, które jest popularne także ze względu na dostępność, łatwość wnioskowania oraz formalności ograniczone do minimum. Przy wnioskowaniu o szybką pożyczkę w sieci nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń ani dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy dochody. We wniosku najczęściej wystarczy podanie danych z dowodu osobistego. Pożyczki przez internet są też wyjątkowo wygodne – można je otrzymać bez wychodzenia z domu i wędrowania do oddziału banku czy firmy pożyczkowej. Choć mieszkańcy Krakowa mają wiele możliwości otrzymania kredytu czy pożyczki stacjonarnie, to i tak wiele osób decyduje się na wnioskowanie w internecie. Pożyczki online można bowiem otrzymać także wtedy, gdy banki i firmy pożyczkowe stacjonarne nie pracują. Wnioski w internecie można bez problemu składać przez całą dobę, także w dni wolne od pracy. Jeśli nasz wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony, dodatkowe środki możemy otrzymać nawet w ciągu kilku godzin, jeszcze tego samego dnia.

Pożyczaj rozsądnie i odpowiedzialnie

Każda pożyczka online bez bik czy pożyczka ratalna są dobrym rozwiązaniem w nagłym kryzysie finansowym. Warto jednak pamiętać, aby składać wniosek tylko wtedy, gdy mamy pewność, że będziemy mogli oddać pieniądze w terminie. Gdy pożyczki stają się przeterminowane, firmy ich udzielające zaczynają naliczać odsetki karne, szybko też przystępują do windykacji należności. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które bardzo szybko windują w górę kwotę, którą trzeba spłacić. W wielu firmach pożyczkowych możliwe jest również przedłużenie terminu spłaty. Jest to jednak rozwiązanie dosyć kosztowne, które generuje naprawdę spore koszty dodatkowe. Z takich opcji należy więc korzystać wyłącznie w ostateczności.