Drenaż limfatyczny Warszawa

olga-kononenko-zQEmEAb-WpY-unsplash

 

Niniejszy artykuł stanowi jedynie uogólnioną informację o chirurgach naczyniowych; prosimy nie traktować go jako osobistej lub zawodowej porady medycznej. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem w celu uzyskania pomocy w zdiagnozowaniu jakichkolwiek problemów zdrowotnych, które mogą Państwo mieć. Twój lekarz powinien być w stanie powiedzieć Ci, gdzie i jak często powinnaś przeprowadzać samobadanie, w tym sprawdzać, czy nie masz guzków i innych nieprawidłowości w piersiach . Jakakolwiek autodiagnoza lub leczenie przeprowadzone w oparciu o ten artykuł odbywa się na własne ryzyko. Twórca zawartości tego bloga, dr Tullio Simoncini, nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, obrażenia lub szkody wynikające z jakichkolwiek informacji zamieszczonych na tym blogu. Wszystkie indywidualne problemy zdrowotne powinny być przedyskutowane z licencjonowanym lekarzem. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem, aby upewnić się, że informacje zawarte w tym artykule są odpowiednie dla Państwa indywidualnych okoliczności przed rozpoczęciem jakichkolwiek nowych terapii lub dokonaniem drastycznych zmian w stylu życia. Oświadczenia zawarte w niniejszym dokumencie nie zostały ocenione przez FDA.

Oddział chirurgii naczyniowej https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl/drenaz-limfatyczny został założony przez profesora Bogdana Grzesiowskiego, który również niedawno zmarł. Obecnie ośrodek chirurgii naczyniowej pełni rolę drugiej linii leczenia w zakresie chorób naczyń: do jego zadań należy diagnostyka chorób naczyń, leczenie naczyń (zabiegi wykonywane w przypadku miażdżycy to m.in. trombektomia żyły szyjnej wewnętrznej) oraz chirurgia naczyniowa.

Leczenie chirurgii naczyniowej w Warszawie wymaga czasu:

Proszę nie oczekiwać, że po zdiagnozowaniu choroby naczyniowej od razu zostaniecie Państwo umówieni na wizytę. Oddział chirurgii naczyniowej ma listę swoich pacjentów, a czas oczekiwania wynosi od kilku tygodni do kilku miesięcy ze względu na ilość operacji naczyniowych wykonywanych rocznie (ponad 1000 zabiegów chirurgicznych).

Umów się na wizytę do specjalisty chirurga naczyniowego – w Warszawie, jeśli potrzebujesz badania i badań diagnostycznych w kierunku interwencji naczyniowej (operacji) lub rekonstrukcji naczyniowej czy pomostów limfatycznych.