Co zrobić ze zwieszającym się Iphone’m?

email-2056028_960_720

„Mój iPhone się zawiesza” jest to powszechną skargą wielu użytkowników, którzy są stale przyklejani do swoich urządzeń w celu wysyłania e-maili, przeglądania mediów społecznościowych, zdjęć i tak dalej. Rozumiemy absolutnie, że jeśli Twój iPhone zawiesza się, to nie tylko zakłóca Twoją pracę, ale także nie masz pojęcia, gdzie i jak szukać rozwiązania.

Teraz, jeśli jesteś jednym z takich osób i chcesz wiedzieć, co należy zrobić, jeśli iPhone 6 nadal się zawiesza, ten artykuł na pewno Ci pomoże, a nawet jeśli nie to pamiętaj, że serwis apple katowice jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Przeanalizowaliśmy i sporządziliśmy listę różnych sposobów, które mogą pomóc szybko naprawić błąd zawieszania się iPhone’a, abyś mógł nadal płynnie korzystać z telefonu. Przejrzyjmy je jeden po drugim!

Część 1: Wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a.

Wskazane jest, aby wyczerpać proste środki zaradcze przed zastosowaniem żmudnych technik, ponieważ w większości przypadków szybkie i łatwe rozwiązania mogą rozwiązać największe problemy. Wymuszanie ponownego uruchomienia iPhone’a to jedna z takich technik, która może wydawać się zbyt prosta, ale wiadomo, że naprawia iPhone, który się zawiesza.

Część 2: Oczyść iPhone’a.

Czyszczenie iPhone’a, tj:

  • pamięci podręcznej aplikacji

  • pamięci podręcznej przeglądarki

  • innych danych, które ulegają zatkaniu z powodu codziennego użytkowania

To wszystko jest dobrym pomysłem i musi być wykonywane regularnie. Utrzymanie iPhone’a w czystości zapobiega awariom systemu i chroni pamięć wewnętrzną przed problemami z tworzeniem plików i danych.

Część 3: Sprawdź, czy jest to spowodowane przez niektóre aplikacje

Być może zauważyłeś, że czasami iPhone 6 zawiesza się tylko wtedy, gdy korzystasz z niektórych aplikacji. Jest to szczególny problem i pojawia się tylko po uruchomieniu określonych aplikacji. Można je łatwo wyśledzić, ponieważ iPhone z czasem zawiesza się podczas uzyskiwania dostępu do tych aplikacji.

Teraz jedyną opcją, jaką będziesz mieć, jest odinstalowanie takich aplikacji. Pomoże to nie tylko zapobiec zawieszaniu się iPhone’a, ale także pomoże stworzyć miejsce do przechowywania innych aplikacji w celu płynnego działania.

Aby odinstalować aplikację, dotknij ją przez 2-3 sekundy, aż wszystkie aplikacje zaczną się poruszać. Teraz kliknij ikonę „X” w aplikacji, którą chcesz usunąć, a zadanie zostanie wykonane.

Jeśli jednak iPhone zawiesza się, nawet jeśli nie używasz tak kłopotliwych aplikacji, pamiętaj o zamknięciu aplikacji przed użyciem iPhone’a, naciskając dwukrotnie przycisk Początek i przesuwając w górę wszystkie uruchomione aplikacje.

Część 4: Jak naprawić iPhone’a – naprawa (iOS)

Naprawa (iOS) to oprogramowanie do naprawy wszelkiego rodzaju problemów z iOS – co można zrobić nawet siedząc w domu. Można wypróbować za darmo, ponieważ pozwala na darmowy test korzystania ze wszystkich jego funkcji. Ten zestaw narzędzi nie manipuluje również danymi i zapewnia bezpieczne ich odzyskiwanie, jeśli pojawi się właśnie taka konieczność.

Przeczytaj również:
Jakie etui do Samsunga Galaxy S20?