Jakie etui do Samsunga Galaxy S20?

c995e5dc36375e8a6204abb91a86115a

Najnowszy smartfon Samsunga po raz kolejny skradł serca użytkowników na całym świecie. Mowa dokładnie o modelu S20, który w lutym 2020 roku zadebiutował na światowych rynkach. Telefon może pochwalić się bardzo wysokimi wynikami sprzedaży, na co wpływ mogą mieć nowoczesny wygląd, świetne podzespoły, a przede wszystkim zdecydowanie korzystniejsza cena w dniu premiery, aniżeli poprzednik serii S, który premierą miał rok temu. Wybór odpowiedniego etui do telefonu dla wielu osób wcale nie jest taki prosty, a posiadacze Samsunga Galaxy S20 z pewnością podczas doboru etui stawiają nie tylko na wytrzymałość oraz praktyczność, ale także i na estetykę.

Jakiego typu etui do Samsunga Galaxy S20 sprawdzi się najlepiej?

Właściciele Samsunga Galaxy S20 tuż po kupnie swojego smartfona koniecznie powinni zaopatrzyć się w ochronę swojego telefonu. Przód telefonu w ponad 90% wypełniony jest ekranem, natomiast na tyłach znajduje się kilka aparatów. W dzisiejszych czasach nie trudno o zbity ekran, czy też obdrapaną obudowę telefonu. Osoby korzystające ze smartfonów mają różne potrzeby oraz preferencje, dlatego wśród akcesoriów do telefonu można spotkać sporo różnych etui. Wśród najbardziej popularnych można wyodrębnić m.in.:

  • etui typu plecki,
  • pancerne etui,
  • skórzane etui.

Wydaje się, że w przypadku etui do Samsunga Galaxy S20 najlepiej sprawdzi się etui, które obejmie cały telefon. Etui typu plecki oczywiście nie jest złe i z pewnością znajdzie swoich zwolenników, jednak w takim przypadku trzeba także zaopatrzyć się w specjalną szybkę ochronną, która będzie pełniła zabezpieczenie wyświetlacza przed uszkodzeniem. W sytuacji, gdy wybór padnie na zamykane, pancerne etui, to dodatkowa ochrona szybką może okazać się zbędna.

Etui na Samsunga S20 typu plecki

Etui na telefon na przede wszystkim chronić urządzenie przed uszkodzeniem w różnych sytuacjach. Z tego powodu warto postawić na sprawdzony oraz wytrzymały materiał. Niestety najbardziej popularna guma silikonowa, która obejmuje jedynie tył telefonu, nie zawsze zapewni nam ochroną na najwyższym poziomie. Decydując się na najpopularniejsze etui typu plecki, warto wybrać bardziej wytrzymały materiał. Tutaj dobrym wyborem może okazać się etui, które wykonano z poliwęglanu. Ten materiał wykazuje ponadprzeciętne właściwości, które zapewnią ochronę przed uszkodzeniami naszego smartfona. Podczas, gdy wybór padnie na etui typu plecki, to kupno dodatkowej szybki ochronnej wydaje się koniecznością.

Pancerne etui na S20

Wyżej padło już kilka słów o poliwęglanie. Jeśli lubimy etui typu plecki, to warto szukać właśnie takiego etui. Natomiast jeśli zależy nam na pełnej ochronie telefonu, nawet przed pęknięciami, zabrudzeniami i zarysowaniami, to warto wybrać etui pancerne. Charakteryzuje się ono pełnym zamknięciem telefonu w swoich czeluściach. Dokładne obłożenie smartfona spowoduje, że niezależnie od kierunku upadku czy też uszkodzenia Samsunga Galaxy S20, w każdym przypadku amortyzacja będzie bardzo dobra. Tutaj także warto wybrać etui pancerne wykonane z jak najbardziej wytrzymałych materiałów, właśnie jak poliwęglan. 

Skórzane etui na Galaxy S20

Wśród użytkowników Samsunga Galaxy S20 znajdą się zapewne także i takie osoby, które cenią sobie styl oraz elegancję. W takim przypadku dobrym wyborem może okazać się etui wykonane ze skóry. Jest to materiał, który również zapewni wysokiej jakości ochronę całego telefonu, a przy okazji świetnie się prezentuje. Z pewnością szczególnie dobrze skórzane etui będzie prezentować się wśród Pań, jednak także i Panowie chętnie korzystają z takiego zabezpieczenia. Jeśli etui ma nie tylko chronić telefon, ale także świetnie się prezentować, to etui wykonane ze skóry wydaje się idealnym wyborem.

Zobacz etui na smartfony Samsung: https://caseworld.pl/etui/samsung