Dieta na dowóz – czy warto zainwestować w catering dietetyczny?

20200410085721_57e8dd404f52ad14f6da8c7dda79367a1c36d8e35b556c4870277dd1974cc25fb0_1280.png

W Krakowie nie brakuje wielu doskonałych i świetnie wyposażonych sklepów z produktami z całego świata. Nie każdy jednak ma czas często je odwiedzać i przygotowywać zdrowe, pyszne dania z zakupionych tam składników. Dla tych, którzy chcieliby zdrowo się odżywiać i zapewnić sobie zbilansowaną dietę, dobrym rozwiązaniem będzie dieta na dowóz.

  1. Dieta pudełkowa – zasady
  2. Catering dietetyczny – dobre rozwiązanie dla mieszkańców Krakowa

Ilość firm, które oferują catering dietetyczny w Krakowie, jest ogromna, jednak nie każdej warto zaufać. Najlepsza będzie ta, w której menu układają profesjonalni dietetycy, a posiłki przygotowują wyszkoleni kucharze. To połączenie daje pewność otrzymania zdrowych, pełnowartościowych i smacznych posiłków.

Dieta pudełkowa – zasady

Decydując się na catering dietetyczny, trzeba najpierw poznać zasady jego funkcjonowania. Codziennie zespół wybranej firmy cateringowej przygotowuje od 3 do 5 posiłków – w zależności od wybranego planu żywieniowego. Posiłki te są pakowane w pudełka, a następnie kurier przywozi je do klienta w godzinach porannych. W ten sposób klienci otrzymują pełnowartościowe, gotowe do spożycia posiłki na cały dzień, które ewentualnie wystarczy jedynie podgrzać. Dieta pudełkowa w Krakowie działa właśnie w ten sposób – po wybraniu odpowiedniego dla siebie planu dietetycznego i celu stosowania diety, wystarczy już tylko czekać na pyszne posiłki i cieszyć się z efektów zdrowego odżywiania.

Catering dietetyczny – dobre rozwiązanie dla mieszkańców Krakowa

W Krakowie żyje się szybko i intensywnie. Odczuwają to szczególnie osoby, które przyjechały do miasta królów na studia lub do pracy. Spędzanie wielu godzin na uczelni lub w biurze nie sprzyja regularnemu odżywianiu się, dlatego catering dietetyczny z jednej z krakowskich firm stanowi idealne rozwiązanie. Codziennie pięć świeżych posiłków kurier przywiezie o wyznaczonej godzinie prosto pod drzwi mieszkania lub biura, dzięki czemu nie trzeba martwić się o konieczność robienia zakupów i gotowania. Zaoszczędzony czas można poświęcić na aktywność fizyczną nad Wisłą lub zwiedzanie słynnych krakowskich zabytków.

Z cateringu dietetycznego mogą też skorzystać krakowskie organizacje, które chcą zadbać o swoich pracowników. Firmy cateringowe oferują również obiad na dowóz – smaczny, zdrowy, pełnowartościowy lunch, przygotowany ze świeżych składników. Dzięki obiadom na dowóz pracownicy mają zapewniony pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia pracy, a firma zyskuje miano nowoczesnej, dbającej o swój personel organizacji.