Wynajem samochodów w Krakowie – czy to dobra opcja?

główne_krakow_800x317

Opcja, która cieszy się sporą popularnością w ostatnim czasie, czyli wynajem samochodów. W Krakowie także jest taka możliwość. Dlaczego to dobre rozwiązanie? Kto z takiej opcji korzysta? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule, będziesz wiedział, czy przy następnej okazji wynajmować samochód w Krakowie lub okolicach.

1. Dlaczego warto postawić na wynajem samochodów?

2. Jakie auta możesz wynająć?

3. Gdzie wynająć samochód?

4. Twój pojazd jest w naprawie? Postaw na auto zastępcze

Nic dziwnego, że wypożyczalnia samochodów Kraków bez kaucji cieszy sie tak dużą popularnością. To naprawdę świetne rozwiązanie, na które warto postawić. Zaraz przekonasz się, dlaczego tak jest! Wystarczy, że przeczytasz ten artykuł.

Dlaczego warto postawić na wynajem samochodów?

obraz_1_800x317

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie to popularny ostatnio wybór z kilku powodów. Przede wszystkim szereg opcji do wyboru. Wiele firm tego rodzaju oferuje naprawdę ciekawe pojazdy z różnych segmentów, ale o tym za chwilę. Kolejne udogodnienie, jakie czeka na osobę, która zdecyduje się skorzystać z usług wynajmu samochodów to brak dodatkowych opłat. Płacisz tylko za wypożyczenie i oczywiście paliwo, na przykład ubezpieczenie pokrywa już wypożyczalnia. Nie martwisz się ubezpieczeniem, przeglądem, a w razie awarii również samą naprawą. Samochód oddajesz do wypożyczalni, a jeśli czas wynajmu dalej płynie otrzymujesz drugi samochód, może to być nawet taka sama marka i model pojazdu!

Jakie auta możesz wynająć?

Oczywiście tutaj wszystko zależy od danej wypożyczalni samochodów w Krakowie, czy innymi mieście. Mimo wszystko w tych profesjonalnych przedsiębiorstwach możesz liczyć na szereg wyjątkowych propozycji. Będą to na przykład auta Mini, czyli naprawdę niewielkie, często jedynie dwuosobowe pojazdy. Idealne do miasta, a jeśli szukasz czegoś większego, ale również do miasta, postaw na Corsę, czy Clio – oczywiście jedne z nowszych modeli tych aut. W ofertach wypożyczalni samochodów nie brakuje jeszcze większych propozycji, możesz skorzystać na przykład z oferty wynajmu SUV-a! Jak sam widzisz, wynajem samochodów to naprawdę dobry wybór, na który warto postawić, chyba się z nami zgodzisz?

Gdzie wynająć samochód?

Oczywiście w wypożyczalni samochodów. Musisz jednak wiedzieć, jak ją wybrać. Powinien to być zakład oferujący szereg pojazdów z różnych klas. To jednak nie wszystko, powinni być na rynku od lat, a przy tym gwarantować Tobie samochód zastępczy w razie awarii tego, który został Ci przez nich oddany do użytku. Firma powinna mieć wysokie opinie wśród klientów! Co więcej? Przejrzyste warunki wynajmu samochodów w Krakowie, czy innych miastach. Oczywiście wymieniamy tutaj Kraków jednak firmy, często te same działają w różnych miejscach w naszym kraju. Jedna z nich nawet w Katowicach, Warszawie, czy Trójmieście. Korzystałeś z usług danej firmy w Krakowie i wyjechałeś na wakacje nad morze? Wypożycz teraz samochód w ich oddziale w Trójmieście – to naprawdę proste i przyjemne!

Twój pojazd jest w naprawie? Postaw na auto zastępcze

Twój samochód został oddany do mechanika? Nie masz aktualnie czym jeździć? W takim wypadku postaw na wypożyczalnię samochodów lub skorzystaj z możliwości odbioru auta zastępczego na najbliższe dni naprawy. Wystarczy wypełnić krótki formularz na jednej ze stron, która sprawi, że to ubezpieczalnia PZU wypożyczy Tobie samochód zastępczy z OC PZU. Przecież nikt nie chce zostać na kilka dni bez samochodu, to w dzisiejszych czasach nie jest możliwe!