Jeden problem, wiele przyczyn – zaburzenia erekcji

Przechwytywanie

Zaburzenia erekcji to problem zdrowotny mężczyzn. Tutaj pewną rolę odgrywają stres, niepokój i czynniki zewnętrzne. Sporadyczne zaburzenia erekcji to częsty stan, który dotyka wielu mężczyzn i wpływa na ich partnerów. Wielu mężczyzn doświadcza tego w chwilach stresu. Po rozwiązaniu tych problemów powinieneś wrócić do płynnego działania w sypialni – ale ciągłe problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji mogą wskazywać na poważniejszy stan zdrowia.

Zaburzenia erekcji definiuje się jako niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji, która jest wystarczająco mocna, aby odbyć stosunek płciowy. Innymi słowy, penis nie staje się wystarczająco twardy, aby umożliwić ci uprawianie seksu. Może zacząć się w sypialni, ale może mieć głęboki wpływ na mężczyznę, jego samoocenę i jego relacje.

Jak działa erekcja?

Po pobudzeniu nerwy otaczające penisa stają się aktywne. Mięśnie wokół tętnic rozluźniają się i do prącia napływa więcej krwi. Ta dodatkowa krew sprawia, że penis jest sztywny i twardy lub wyprostowany. Erekcja zaciska żyły, więc krew nie może opuścić prącia, umożliwiając penisowi utrzymanie erekcji. Jeśli nie możesz osiągnąć erekcji – to w ponad 50% przypadków, warto porozmawiać o problemie ze swoim lekarzem rodzinnym lub urologiem.

Możliwe poziomu erekcji:

1. Penis jest większy, ale nie twardy.
2. Penis jest twardy, ale niewystarczająco twardy do penetracji..
3. Penis jest wystarczająco twardy do penetracji, ale nie jest całkowicie twardy.
4. Penis jest całkowicie twardy iw pełni sztywny.

Znaki, objawy i przyczyny

Możesz być zaskoczony, gdy po raz pierwszy doświadczasz zaburzeń erekcji i od razu chcesz sięgać po . Zaburzenie erekcji może objawiać się na wiele sposobów, objawy zaburzeń erekcji obejmują: znaczne wydłużenie czasu potrzebnego do osiągnięcia erekcji, trudność w utrzymaniu erekcji na tyle długo, aby odbyć stosunek, czy też zmniejszona częstotliwość spontanicznych erekcji.

W rzeczywistości ponad połowa mężczyzn w wieku powyżej 40 lat cierpi na zaburzenia erekcji w pewnym stopniu. Jeśli nie możesz uzyskać erekcji w ponad 50% przypadków, powinieneś udać się do swojego lekarza rodzinnego lub urologa. Aby lepiej zrozumieć związek między swoimi objawami a zaburzeniami wzwodu, będzie to bardzo pomocne – warto zaufać swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu lub urologowi, aby pomóc rozpocząć rozmowę na temat odpowiednich opcji leczenia dla Ciebie jak https://wwww.aptekakamagra.pl/viagra.html.

Jeden problem, wiele przyczyn

Zaburzona erekcja występuje, gdy przepływ krwi do prącia jest ograniczony lub nerwy są uszkodzone. Istnieje kilka możliwych przyczyn fizycznych i / lub psychologicznych przyczyn zaburzeń erekcji, niektóre częste to: leczenie raka prostaty, uraz okolicy miednicy może spowodować uszkodzenie nerwów i naczyń, cukrzyca, która może upośledzać przepływ krwi do prącia, problemy sercowo-naczyniowe, w tym wysokie ciśnienie krwi i choroby serca, mogą upośledzać przepływ krwi do prącia. Podobnie jak i inne zabiegi chirurgiczne (prostata, pęcherz, okrężnica, odbytnica), urazy okolicy miednicy mogą spowodować uszkodzenie nerwów i naczyń.