Top 5 najlepszych szkół językowych w Krakowie

English.

W każdym większym mieście znaleźć można szkoły językowe godne polecenia. Dzisiejszy ranking obejmuje top najlepszych szkół językowych w Krakowie. Zestawienie przedstawiamy poniżej.

Najlepsze szkoły językowe w Krakowie

Zacznijmy od najczęściej wybieranego języka obcego w kursach. Na czele krakowskich szkół językowych znajduje się British Centre, specjalizująca się w nauce języka angielskiego. Szkoła posiada kilkuletnie doświadczenie w edukacji językowej, a w ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, firm i instytucji, a także intensywne wakacyjne kursy. Sama szkoła umożliwia przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, a sama zajmuje się organizacją egzaminów Cambridge. Kolejną wartą uwagi szkołą językową jest sieciowa szkoła Profi- Lingua. Szkoła językowa istnieje na rynku od ćwierćwiecza, a w ofercie szkoły znaleźć można kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych.

Wykwalifikowana kadra przygotowuje do egzaminów z danego języka, a sama praca szkoły została wyróżniona wieloma nagrodami, min. Złoty i Srebrny Laur Klienta, Grand Prix Laur Klienta i inne. Szkoła językowa Akcent to kolejna szkoła zajmująca się nauką języków obcych w Krakowie. Placówka działa na rynku od lat, kształcąc z powodzeniem w dwunastu światowych językach, takich jak angielski, francuski, włoski, ale też rosyjski, norweski, szwedzki, bułgarski i inne. Szkoła zlokalizowana blisko Politechniki Krakowskiej organizuje kursy językowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a kluczem do sukcesywnej nauki języków jest dokładnie dobrana kadra nauczycielska, co stanowi główną rolę w sukcesie placówki.

Kolejna szkoła, czyli Eurodialog od lat zajmuje się kształceniem słuchaczy w każdym wieku. W swojej ofercie oprócz popularnego angielskiego, włoskiego czy hiszpańskiego posiada także kursy języka chorwackiego i greckiego, stworzone z myślę o biznesowych kontaktach. Szkoła stawia sobie priorytet, jakim jest nauka praktyczna języka obcego, jednak nie bez znaczenia pozostają indywidualne potrzeby słuchaczy, co jest istotne na każdym etapie nauki języka. W Krakowie działa również szkoła językowa Progres, organizująca kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm. W ofercie szkoły znaleźć można całą gamę języków obcych, od popularnego angielskiego przez chiński, norweski, szwedzki, a także język polski przeznaczony dla obcokrajowców.

Top 5 szkół w Krakowie

Przedstawiona wyżej lista stanowi nasze zestawienie najlepszych szkół językowych w Krakowie. Szkoły te wyróżniają się na krakowskim rynku edukacyjnym nie tylko szeroką ofertą językową, ale również dopasowaniem do potrzeb kursantów, podziałem na grupy względem wieku i dotychczasowej znajomości języka, co ułatwia samą naukę, a także dodatkowych walorów. Część szkół już na własnej stronie WWW pozwala za pomocą testu dopasować się do odpowiedniego dla nas poziomu nauki, co pozwala trafić do właściwej grupy. Niezależnie od wyboru, znajomość języków obcych jest ważna, dlatego też warto rozpocząć przygodę z nauką języka obcego.

Może zainteresują Cię również szkoły językowe Wrocław?

Polecamy:
Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?