Top 5 najlepiej prosperujących salonów GSM w Krakowie

iconic-mobile-phones

Jak prezentuje się Kraków pod względem dostępnych sprzętów GSM? Można powiedzieć, że atuty byłej stolicy Polski nie kończą się na pięknych, zabytkowych budynkach i bogatej historii. Szybko można się przekonać, że Kraków to również prawdziwy skarbiec pod względem dostępnych gadżetów na telefony komórkowe. To zrozumiałe, że w dużym mieście będzie operowało wiele salonów GSM, jednak tam jest ich wręcz od groma.

Nie jest to oczywiście nic złego – konkurencyjne środowisko wymusza na tych firmach oferty jak najbardziej korzystne dla klientów. Ceny tam bywają często niemal tak atrakcyjne jak na http://homescreen.pl . Sprzedawcy, którzy nie są w stanie się dostosować zwyczajnie bankrutują i tracą swój biznes. Jedynie ci najlepsi potrafią utrzymać się na rynku, a nawet w nim prosperować.

Sprawna obsługa w Alkom Mobile Phones & Accesories

Czy potrzebne ci jest nowe etui do telefonu, czy wymaga on natychmiastowej naprawy, Alkom Mobile Phones & Accesories to prawdopodobnie najlepsze miejsce, do którego możesz się udać. Serwis umożliwia naprawę od ręki, a bardzo czytelna i estetyczna strona internetowa pozwala na śledzenie statusu naprawy komórki. Co więcej, zawsze można tam pozbyć się swoich starych, niechcianych smartfonów i otrzymać w zamian niemałą sumkę pieniędzy. Alkom ma bardzo rozwinięty system obsługi klienta, dzięki czemu transakcje przeprowadzane tam są niezwykle sprawnie, a wszelakie problemy rozwiązuje się w przeciągu zaledwie kilku godzin.

GrupaGSM i szeroki wybór produktów

Wysokie miejsce w rankingach zajmuje też GrupaGSM. Nie ma się co temu dziwić – ciężko jest natrafić na drugi taki salon GSM, który dysponowałby tak szeroką ofertą. Znaleźć tu można dosłownie wszystko, o czym fan telefonicznych gadżetów mógłby marzyć! Obudowy, folie na wyświetlacz, słuchawki, wszelakiego rodzaju kable, power banki a nawet zestawy głośnomówiące. Ponadto, firma ta nie ogranicza się jedynie do smartfonów, można nabyć tam między innymi tablety, smartwatche, GPS bądź alkomaty.

Tele-fonik Serwis GSM Kraków, czyli ulubieniec konsumentów

Żaden inny salon GSM nie cieszy się tak pozytywnymi recenzjami, co Tele-fonik. Oceny nie mogą kłamać – jest to bardzo solidna firma, na której nigdy się nie zawiedzie. Da się tam zakupić najpopularniejsze modele telefonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Można też liczyć na często organizowane promocje, o których powiadomienia znajdują się na ich facebooku.

Baza Telefonów PL, najlepszy dostawca nowego sprzętu

Salon Baza Telefonów to sprzedawca, który na pierwszym miejscu stawia informacje. Choć bardziej skupiony na sprzedaży samych smartfonów niż akcesoriów do nich, nadal warty uwagi. Stanowi ogromne zbiorowisko wszelkich danych o komórkach. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego sprzętu, to właśnie tam powinieneś sprawdzić jego parametry.

See You Kraków

Na koniec można pozostawić See You Kraków. Godna konkurencja dla teszty salonów z listy, która oferuje bardzo szybką naprawę telefonu. Jeśli męczysz się ze złamanym wyświetlaczem, to śmiało przywieź go tam i odbierz jeszcze tego samego dnia!