Gdzie w Krakowie dostaniesz kredyt na dowód?

pobrane (1)

Masz problem z uzyskaniem kredytu w banku? To jeszcze żaden problem – oferta pożyczek pozabankowych jest na tyle duża, że bez problemu możesz znaleźć produkt finansowy dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Jeśli szukasz kredytu na dowód w Krakowie, do wyboru masz całkiem sporo opcji. Przede wszystkim, w mieście znajduje się sporo oddziałów firm pożyczkowych, w których szybko i sprawnie można otrzymać pożyczkę na dowolny cel. Kraków jest dużym miastem, działają w nim więc wszystkie oddziały firm pożyczkowych. W większości z nich, aby otrzymać pożyczkę, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Trzeba jednak pamiętać, że firmy pozabankowe sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników. Jeśli figurujesz w Krajowym Rejestrze Dłużników lub w innej bazie osób zadłużonych, musisz liczyć się z tym, że kredytu czy pożyczki nie dostaniesz nawet w parabanku. Osoby zadłużone mogą więc jedynie ratować się pożyczkami prywatnymi, trzeba jednak liczyć się z tym, że są to produkty bardzo drogie i trzeba oddać dużo więcej niż się pożyczyło.

Pożyczki online – wygodne i proste rozwiązanie

Oprócz stacjonarnych oddziałów firm pożyczkowych, osoby chcące zaciągnąć kredyt czy pożyczkę na dowód mogą skorzystać z szerokich możliwości, jakie oferują firmy pożyczkowe w internecie. Rynek szybkich pożyczek online nieustannie się rozrasta, oferując swoim klientom coraz ciekawsze rozwiązania pożyczkowe. Pożyczki online cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród osób, które nie mają zdolności kredytowej, aby ubiegać się o kredyt bankowy. W odróżnieniu od produktów bankowych są one bowiem łatwiej dostępne, nie trzeba spełniać wielu formalności, a rozpatrywanie wniosków pożyczkowych przebiega szybko i sprawnie. Co więcej, na rynku firm pozabankowych jest bardzo duża konkurencja, dlatego koszt tych pożyczek z biegiem czasu staje się coraz niższy, można też liczyć na ciekawe promocje czy programy lojalnościowe dla nowych i stałych klientów. Pożyczki online nie są więc produktami niedostępnymi czy zbyt drogimi.

Jak wnioskować o pożyczkę w internecie?

Aby otrzymać pożyczkę online, nie trzeba wychodzić z domu i udawać się do oddziału firmy pożyczkowej. Wszystko odbywa się na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Należy wybrać kwotę pożyczki oraz liczbę rat, w jakich chcemy ją spłacić, a następnie wypełnić prosty i nieskomplikowany wniosek pożyczkowy. Decyzja pożyczkowa najczęściej przychodzi już po kilkunastu minutach. Pożyczkobiorcy muszą mieć jedynie dowód osobisty, nie trzeba natomiast dostarczać zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Pożyczki online przy pozytywnej decyzji pożyczkowej trafiają na konto wnioskodawców nawet tego samego dnia. Są więc świetnym sposobem w przypadku chwilowego braku gotówki, gdy pojawi się nieprzewidziany wydatek i gdy pieniądze są potrzebne praktycznie na już. Decydując się na pożyczkę pozabankową zawsze jednak warto ocenić swoje możliwości finansowe i przed wnioskowaniem mieć pewność, że pożyczkę uda się spłacić w terminie.