Tanie pomysły na prezent i spontaniczny wyjazd weekendowy

54-900x600

Weekendowe wycieczki nie muszą być kosztowne, aby były atrakcyjne. Nie muszą być też nudne, aby były dostępne na każdą kieszeń. To, w jaki sposób zagospodarujemy wolne piątkowe popołudnie, sobotę i niedzielę, zależy tylko i wyłącznie od nas. W internecie znajdziemy wiele ofert, które proponują spontanicznym podróżnikom bardzo atrakcyjne formy zakwaterowania, a także spędzenia wolnego czasu. Tanie weekendy w Polsce są już na wyciągnięcie ręki. Czasami trzeba spędzić trochę czasu, aby znaleźć coś, co będzie interesujące, a czasami oferty same wyświetlają się w postaci reklam i banerów. Jest to tylko kwestią poświęcenia kilku chwil, aby odnaleźć coś ciekawego.

Propozycja z reklamy telewizyjnej

Z pewnością niejednego z Was zainteresowała reklama telewizyjna Energylandii, która kusi licznymi atrakcjami Parku Rozrywki. Jest to gotowe rozwiązanie na weekendowe wypady, zwłaszcza, gdy zamieszkujemy w niedalekiej odległości od Zatoru. Tego typu tanie wyjazdy weekendowe są również dostępne dla osób, które dzieli setki kilometrów od Energylandii. W pobliżu parku rozrywki można niedrogo wynająć pokój hotelowy. Baza noclegowa Zatoru i okolic jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie nocleg na swoją kieszeń. To sprawia, że wyjazdy weekendowenabierają nowego znaczenia. Można wyruszyć już w piątek po pracy, a by przez całą sobotę cieszyć się z niezliczonych atrakcji, które czekają na nas na miejscu. Wśród nich czeka wiele tegorocznych nowości:

  • Jungle Adventure
  • Restauracja Formuła
  • Anaconda Water Coaster
  • Speed Water Coaster
  • Viking Ride oraz Wioska Wikingów

Energylandia zapewnia wiele interesujących pokazów oraz imprez, na które nie trzeba wykupywać dodatkowych biletów. Każda impreza na terenie Parku Rozrywki jest imprezą towarzyszącą, co oznacza, że jest dostępna dla każdego w cenie biletu. Bilety do Energylandii możemy zakupić w kasie parku lub przez stronę internetową. Ich ceny kształtują się następująco:

  • Bilet normalny – 109 zł
  • Bilet ulgowy – 59 zł
  • Dzieci do 3 lat – 1 zł

Zniżki dotyczą także seniorów, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych i zakupu biletów urodzinowych. Zniżkę otrzymają również rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny. Poprzez stronę www.energylandia.pl można również dokonać zakupu biletu na prezent dla wybranej osoby. Bawcie się dobrze!