Sześć najlepszych apartamentów w Krakowie

70177543

Apartament to miejsce, w którym mamy czuć się wygodnie, luźno, elegancko i wyjątkowo pod każdym względem. Apartament, to komfortowy pokój, o standardzie różniącym się pomiędzy hotelami. Kraków to miasto, które warto odwiedzić. Co roku kilkaset (lub więcej) turystów odwiedza Kraków.

Z jakiego powodu?

Jest to miasto jedyne w swoim rodzaju. Jego klimat, oraz przepiękne zabytki zachęcają do zwiedzania i zapoznania się z jego kulturą i tradycją. Potrzebny jest do tego odpowiedni nocleg na poziomie, jaki powinien być należny dla turystów, pragnących zgłębić tajniki tego zabytkowego miasta. Aby znaleźć odpowiedni dla siebie i swojej rodziny (tudzież przyjaciół, znajomych, czy tej jedynej osoby, lub tylko dla siebie), należy przejrzeć ofertę zarówno w Internecie, jak i przewodnikach turystycznych. Niemniej przedstawię w tym artykule kilka słów na temat sześciu najlepszych apartamentów w Krakowie.

1. Przy ul. Brackiej 6 w Krakowie znajduje się szesnaście komfortowych pokoi. Mają one różne standardy, oraz powierzchnię. Niemniej ich wystrój, zadowoli najbardziej wymagających klientów.

2. Palace Apartments, to gratka dla tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój, oraz niewielkie ceny. Można wynająć apartament na długi, lub krótki czas. Znajduje się on przy ul. Szlak 77/7B. Oferowane są różne atrakcje, z który będą zadowoleni nawet ci, którzy mają bardzo wysokie standardy (więcej na stronie palace-apartments.pl).

3 Apartamenty Aurora przy ul. Kazimierza Wielkiego 34, to apartamenty, które można wynająć dla licznych grup turystycznych. Zwiedzając takie miasto jak Kraków, nie trzeba się gnieść w podrzędnych hotelu, nawet jeśli nasz grupa liczy kilkanaście osób.

4. Apartamenty przy ul. Rakowickiej 8, to zabytkowy budynek, który został specjalnie przystosowany dla wymagających gości. Można mieszkać i pracować w klasycznym otoczeniu, na dużej powierzchni, z wszelkimi wygodami pomimo tego, iż w apartamentach został zachowany charakterystyczny, zabytkowy wystrój.

5. Grupa Turnau Serviced Apartments usytuowana na ul. Szlak 50/120 w Krakowie, należąca do Grzegorza Turnau, oferuje apartamenty, które poprzez swoją atmosferę, działają bardzo specyficznie na swoich gości. Można tu znaleźć spokój, dyskrecję, oraz wymagany komfort mieszkania na dzień, lub dłużej.

6. Przy ulicy Grodzkiej 4 w Krakowie znajdują się apartamenty należące do Kraków For You Apartments. Apartamenty znajdują się w samym sercu starego Krakowa, co czyni je nad wyraz atrakcyjnymi. Już z okna wynajętego pokoju można podziwiać stary Kraków, oraz chłonąć jego atmosferę.

Kraków to wielkie miasto. Można w nim znaleźć wiele apartamentów godnych uwagi. Zapewne każdy znajdzie coś godnego uwagi dla siebie. Powyższa lista to tylko propozycja, z którą jednak warto się zapoznać, choćby ze względu na adekwatne położenie, dostęp do wszystkich atrakcyjnych zabytków, oraz możliwości organizowania wycieczek turystycznych. Napewno warto przejechać się dorożką zaprzężoną w piękne konie, posłuchać opowieści o starym Krakowie, oraz poznać jego tradycje i kulturę.