Skuteczne wybielanie zębów

004-omnident

Wiele osób marzy o pięknym, białym uśmiechu. Śnieżnobiały kolor wpływa na nasze dobre samopoczucie, czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. To główne powody, dla których wybielanie zębów Wrocław stało się tak bardzo popularne. Wraz z rozwojem usług pracowni stomatologicznych wymagamy coraz więcej i samo zdrowie naszych zębów już nam nie wystarcza. Zabiegi wykonywane w gabinetach Omnident są gwarancją rozjaśnienia koloru zębów, przy jednoczesnym zachowaniu ich dobrego stanu. Wszelkie prace wykonywane są na profesjonalnym sprzęci, który w trosce o bezpieczeństwo został wykonany z najwyższej jakości materiałów pochodzących od najbardziej cenionych marek. Dodatkowo wyposażyliśmy pomieszczenia w wygodne, relaksujące fotele, tak aby czuli się u nas Państwo komfortowo.

Wybielanie zębów Wrocław wykonywane jest przy użyciu lampy Beyond oraz produktów służących wybielaniu. W pierwszej fazie w zęby klienta wcierany jest żel (3 razy), który pod wpływem lampy aktywuje swoje właściwości. Proces wybielania mieści się w granicach 1,5 godziny. Kolor zębów jest w stanie zmienić się nawet o 10 odcieni w efekcie końcowym. Jest to więc jeden z najskuteczniejszych sposobów wybielania. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób podatnych na występowanie przebarwień trudnych do wyeliminowania, a także osób, które spożywają dużo produktów barwiących – kawa, herbata, używki. Jedną z wad stosowania tej metody jest zwiększenie wrażliwości zębów.

Dla osób, które nie mają czasu udać się do gabinetu bądź dysponują znikomym czasem wolnym przygotowaliśmy specjalną ofertę złożoną z preparatów wybielających możliwych do stosowania w domu. Wówczas wystarczy nałożyć żel oraz specjalną nakładkę na całą noc. Po upływie 5-9 nocy widoczny jest efekt. Wyjście naprzeciw potrzeb pacjenta to cecha najbardziej ceniona wśród naszych odbiorców. Elastyczne podejście oraz troska sprawiają, że klienci darzą nas ogromnym zaufaniem i zawsze do nas wracają. Dbamy o to aby nasza kadra składała się z profesjonalistów, którzy bezbłędnie dobiorą rozwiązanie do Państwa oczekiwań.