Seksualne olejki – jak wpływają na doznania?

Przechwytywanie

Kolacja, film, spacer po parku. Potem znowu w domu. W końcu. Uścisk… głęboki pocałunek… pieszczota… olejki eteryczne. Czekać? Co? Olejki eteryczne? Seks? To nie jest wszystko o tym jak zwiększyć libido. Na pierwszy rzut oka pomysł olejków eterycznych w takiej scenie może nie mieć sensu. Ale nie daj się zwieść. Seksualne olejki istnieją od lat, podniecając ludzi i poprawiając doznania w sypialni.

Pomyśl o tym!

Olejki eteryczne mogą poprawić nasze życie w tak wielu dziedzinach, dlaczego nie w tej? Ten najcenniejszy obszar ze wszystkich też może na nich skorzystać. Włączenie olejków eterycznych do życia seksualnego znacznie go poprawi. Olejek eteryczny dla seksualności potrafi naprawdę wiele. Olejki eteryczne pobudzające, olejki zwiększające libido, olejki eteryczne do celów afrodyzjaku – wszystko działa. Jeśli zmagasz się z seksem, olejki eteryczne mogą pomóc. Istnieją olejki eteryczne na zaburzenia erekcji, olejki eteryczne na kobiece libido i wiele więcej.

To zaczyna się od twojego nosa!

Nasze ciała są często mądrzejsze niż my. Każdy, kto zna się na aromaterapii i olejkach eterycznych, prawdopodobnie już o tym wie. Nasze ciała dają nam znaki, gdy zbliżamy się do choroby. Nasza intuicja może pomóc nam uniknąć złych sytuacji. Jeśli poddamy się naszym zmysłom, możemy nawet ulepszyć nasze codzienne doświadczenia życiowe. Co to znaczy? Oznacza to, że nawet jeśli seks jest już dobry, słuchanie zmysłów może być o wiele lepsze.

Podniecenie może zacząć się w nosie. Dziwnie jest pomyśleć, że nasz zmysł węchu może wpływać na nas aż tak – ale tak jest. To, co czujemy, omija nasz mózg homo erectus i kieruje się prosto do mózgu. To jest nasza zwierzęca część. Nazywa się to limbiczną częścią mózgu. To wszystko emocje i wahania nastroju. Część nas, która kryje w sobie odruchy typu „walcz lub uciekaj” i inne rzeczy, które nas chronią, których nie potrafimy wyjaśnić. Rzeczy, których nie możemy włączyć ani wyłączyć.

Słyszałeś kiedyś o feromonach?

Feromony to małe cząsteczki wydzielane przez rośliny, ludzi i owady. Zwykle wskazują na płodność i mają wiele wspólnego z atrakcyjnością. Od czasów starożytnych chciano je zamknąć w butelce, ponieważ ich działanie jest tak silne. Chociaż jest to mało prawdopodobne w jakimkolwiek prawdziwym sensie, wskazuje to na fakt, że nasz zmysł węchu zawsze był powiązany z naszą seksualnością. Zapach przenosi nas z powrotem przez pamięć, przestrzeń i czas. Rozpala naszą wyobraźnię i pragnienia. Poza tym to nie wszystko jest mentalne. Wąchanie właściwego olejku eterycznego ma na nas fizyczny wpływ: powoduje, że nasze neuroprzekaźniki zaczynają buczeć, wprawiając wszystko w ruch.

Olejki eteryczne na libido

Jednym z najlepszych sposobów wykorzystania seksualnych olejków eterycznych jest zaangażowanie rąk. Nie ma to jak ciepły, zmysłowy masaż, który przyspiesza pompowanie krwi. Jeśli używasz olejków eterycznych do seksualności, powinieneś używać dobrej jakości olejku nośnikowego. Będziesz także chciał skonsultować się z ukochaną osobą.