Przeprowadzka do nowego domu – czy warto zabierać się za nią samodzielnie?

box-2507269_640

Do przeprowadzki do nowego domu pozostało już niewiele czasu? Warto zacząć planować przenosiny już teraz!

Pozostawienie przeprowadzki na ostatni moment to najgorsze, co można zrobić. Chociaż zwykle nie wydaje się, że przeprowadzka jest czymś czasochłonnym lub skomplikowanym – trzeba w końcu spakować rzeczy do kartonów i zanieść je do samochodu – to jednak tak naprawdę może być sporym problemem. Właśnie dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy firm przeprowadzkowych. W dziedzinie jak przeprowadzki Kraków zapewnia wtedy pełną pomoc. Co można z nią zyskać?

Jakie usługi świadczą firmy przeprowadzkowe?

Firmy obsługujące przeprowadzki w Krakowie oraz w wielu innych miastach zapewniają swoim klientom dostęp do pełnej gamy usług związanych z przenosinami domu, mieszkania, firmy do nowego lokum.

W ramach dostępnych usług znajdują się:

  • przekazane klientowi wszystkiego, co potrzebne do zapakowania mienia, między innymi kartonów, folii, papierów, taśm
  • zabezpieczenie mienia za klienta, gdy ten nie ma na to czasu
  • wyniesienie przedmiotów z lokalu i wniesienie ich do samochodu
  • transport samochodem mienia do wyznaczonego celu – nie tylko w Polsce, ale także za granicą
  • wyładowanie mienia na miejscu, a także niesienie go na życzenie do lokalu
  • transport gabarytów, na przykład jak sprzęty AGD, RTV, sprzęty sportowe, duże rośliny i inne niestandardowe wymiarowo przedmioty
  • posprzątanie po przeprowadzce i zutylizowanie tego mienia, która nie jest potrzebne

Jak widać w ramach obsługi jak przeprowadzki Kraków (https://spieta.com.pl)jest w stanie zapewnić swoim klientom dostęp do szerokiej gamy czynności niezbędnych do przeniesienia się z jednego lokum do drugiego.

Ile kosztuje przeprowadzka domu z firmą?

Dla usług jak przeprowadzki Kraków może zaoferować dostęp do firm proponujących bardzo atrakcyjne ceny. Przeprowadzki domów, podobnie jak przeprowadzki mieszkań czy firm, są wyceniane indywidualnie.

Przy wycenie przeprowadzki pod uwagę brane są czynniki jak ilość mienia i jego rodzaj, zakres wybranych usług, odległość, jaką firma ma pokonać z mieniem. W przypadku przeprowadzek na terenie Krakowa koszty mogą wynieść jedynie kilkaset złotych, ale jeżeli mienia jest więcej, to nawet ponad 2 tysiące złotych. Najwięcej z kolei kosztują przeprowadzki międzynarodowe.

Zatem wtedy, gdy planuje się przenosiny do nowego domu, warto rozważyć skorzystanie z usług firm organizujących przeprowadzki w Krakowie. Dzięki szerokiej gamie usług zapewniają one swoim klientom dostęp do pełnego wsparcia potrzebnego przy przeprowadzce całego mieszkania lub domu.