Po czym widać, że Krakowianie się starzeją i co można z tym zrobić?

kraków nortec

Niezależnie od tego, czy świętujesz z 48 świecami, czy 84, jest jedna rzecz, która jest gwarantowana. Te zdjęcia urodzinowe wyglądają nieco inaczej każdego roku. Oczywiście, gdy jesteś młodsza, możesz nie być w stanie wskazać dokładnych zmian, które jednak mają miejsce. Jednak z biegiem lat różnice te stają się bardziej zauważalne.

Krakowianie często mówią: „Nadal czuję się jak ja, ale osoba w lustrze wygląda na zmęczoną i starszą”. Edukowanie się na temat skutecznych sposób pielęgnacji skóry twarzy ma na celu pomóc klientom w tym, by wyglądali na odświeżonych i mogli jak najdłużej utrzymać swój pozytywny naturalny wygląd. Hollywoodzkie usta i wyglądająca jak plastik skóra to bowiem nie rzeczy, do których większość z nas dąży.

Większość klientów, którzy szukają pomocy w gabinetach medycyny estetycznej tak naprawdę nie ma pojęcia, jakie dokładnie zmiany się dokonują i co mogą zrobić, aby pomóc sobie w zwalczaniu tych niepożądanych niedogodności.

Oczy

Przez lata mięśnie czoła wydłużają się, pozwalając brwiom osadzać się niżej nad okiem. Ta ciężkość może sprawiać, że oczy wyglądają na zmęczone lub rozgniewane. Zdecydowanie również pierwsza zmarszczka może być również zauważona między brwiami. Niewielką ilość botoksu można użyć do uniesienia zmęczonych brwi i przywrócenia pierwotnej pozycji linii brwiowej.

Wiele osób jednak cierpi z powodu zapadniętego obszaru pod okiem, które jest dodatkowo ciemniejsze niż reszta twarzy. Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Niewielka ilość specjalnego kremu może być umieszczona delikatnie w tym obszarze, aby podnieść zatopiony obszar i odmłodzić rejon twarzy pod oczami. Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest zastosowanie procedur naciągania skóry, które wykorzystują mikronakłuwanie i częstotliwość radiową do napinania skóry.

Skóra

Skin Care. Young Woman Receiving Facial Beauty Treatment, Removing Pigmentation At Cosmetic Clinic. Intense Pulsed Light Therapy. IPL. Rejuvenation, Photo Facial Therapy. Anti-aging Procedures.

Spójrz na zdjęcia 25-latka i porównaj je ze skórą 60-latka, który nie złuszcza swojej skóry. Naturalne wydalanie skóry spowalnia z biegiem lat, tworząc zmęczony, matowy, a nawet „woskowy” wygląd. Złuszczanie w domu trochę pomoże, ale często urządzenia, których można używać w domu, mogą spowodować więcej szkody niż pożytku. Co zatem zrobić? Wypróbuj zabieg hifu bądź inne które pozwalają na:

  • oczyszczanie
  • złuszczanie
  • ekstrakcję
  • nawilżanie
  • lifting

„Smutne usta”

W miarę starzenia się twarzy następuje naturalna utrata podniesienia w kącikach ust. Często klienci narzekają, że ślinka zbiera się lekko w kącikach ust i nie są pewni, dlaczego tak się dzieje. O dziwo, można to naprawić z niewielką ilością kremu do kącików ust. Wargi nie będą wyglądać inaczej, ale zmarszczki będą wyeliminowane!

Policzki

Czy zauważyłeś, że twoja twarz jest bardziej płaska niż kiedyś? Czy zauważyłeś policzki, które nie wyglądają promiennie? Jest to coś, co zauważamy dzięki wydłużeniu mięśni policzkowych, które elimunują charakterystyczną wypukłość policzka i utratę tłuszczu na twarzy na przestrzeni lat, co ma wpływ nawet na najbardziej okrągłe twarze. Jest kilka wspaniałych sposobów na rozwiązanie tego problemu np. wypełniacz, który doda objętości policzkowi.