Piękna skóra i sylwetka

IMG_2098-1-1

Niektórym piękną skórę i sylwetkę daje natura, ale dla większości jest to efekt odpowiedniej pielęgnacji. Zbilansowana dieta i sport – daje dobry wynik, ale osiągnięcie tego  zajmie sporo czasu i wysiłku. Wiele klientek gabinetów kosmetycznych stara się przyspieszyć ten proces, czyniąc go przyjemnym i łatwym, dlatego wybiera  https://corporiscura.com/endospheres-therapy/. Ta metoda sprzętowa o szerokim zakresie działań udowodniła swoje bezpieczeństwo i wysoką wydajność.

 

Wskazania Endospheres Therapy

Zabieg sprzętowej Endospheres Therapy pozwala na rozwiązanie wielu różnych problemów:

  • pozbyć się nadwagi, zmniejszyć objętość i usunąć złogi tłuszczu;
  • jako walka z rozciągniętą, zwiotczałą lub osłabioną skórą;
  • skuteczny sposób na redukcję tkanki włóknistej i likwidację cellulitu;
  • zapobieganie i leczenie obrzęku żylnego, stagnacji limfy;
  • rehabilitacja po ciężkim stresie fizycznym i emocjonalnym;
  • uzyskuje się efekt lekkiego peelingu, co pozwala usunąć stare komórki i nasycić tlenem nowe;
  • aktywacja procesów metabolicznych, pobudzenie naturalnej produkcji elastyny i kolagenu w organizmie.

Wyniki Endospheres Therapy są porównywalne do intensywnej aktywności fizycznej. Zabieg nie wiąże się z bolesnymi czy nieprzyjemnymi doznaniami, ciało nabiera atrakcyjnej sylwetki i chudnie bez Twojego udziału!

Technika sprzętowa jest prawie całkowicie pozbawiona przeciwwskazań i pozwala na przeprowadzanie zabiegów bez wcześniejszego przygotowania o każdej porze roku. Endospheres Therapy jest równie skuteczna dla mężczyzn i kobiet, niezależnie od ich wieku.

Ile sesji jest wymaganych i jak często można wykonywać Endospheres Therapy?

Endospheres Therapy to jeden z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych zabiegów sprzętowych w centrach kosmetologicznych i salonach kosmetycznych. Technika zyskała dużą popularność ze względu na gwarantowany wynik, brak bólu i skutków ubocznych. Podczas zabiegu integralność skóry nie zostaje naruszona, a zaraz po sesji pacjent jest w stanie wykonać dowolne czynności, których potrzebuje.

Czas trwania każdej procedury, jak również dokładna liczba wymaganych sesji, mogą się różnić w każdym indywidualnym przypadku i będą zależeć od złożoności rozwiązywanego problemu. Z reguły średni czas trwania zabiegu wynosi 75-90 minut.

Liczba zabiegów Endospheres Therapy zwykle wynosi 6-12 sesji. Zabiegi można wykonywać w odstępach 48 godzin, co znacznie skróci czas potrzebny do uzyskania pożądanych rezultatów. W celu utrzymania i utrwalenia wyników przez długi czas zaleca się wykonywanie sesji profilaktycznych 1-2 razy w miesiącu.