Petsitters – zaopiekujemy się Twoim zwierzakiem, gdy obok Ciebie nie ma

 

Urlop, nieoczekiwany wyjazd służbowy, wyjazd do innego miasta – wszystko to może Cię zaskoczyć. A jeśli mieszkasz razem z czworonożnym przyjacielem, co będzie z nim?

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest wezwanie sąsiadów i znajomych, aby zaopiekowali się psem lub kotem podczas Twojej nieobecności. Drugą opcją, która jest popularna od wielu lat, jest hotel dla zwierząt, jeśli taki istnieje w Twoim mieście. Możesz przeczytać o hotelach dla zwierząt – więcej szczegółów pod linkiem  https://petsitters.pl/hotel-dla-psow-i-kotow.

A oto trzecia opcja, która w niczym nie ustępuje ani pierwszej, ani drugiej – dom tymczasowy. Zwykle taka „usługa” jest kojarzona z bezdomnymi zwierzętami. Ale to nie nieprawda , ponieważ dziś istnieje wiele serwisów, w których można znaleźć dom tymczasowy dla zwierzaka podczas Twojej nieobecności. Jednym z takich serwisów jest Petsitters.

Dlaczego warto wybrać Petsitters?

Petsitters to niezawodna usługa pielęgnacji i wyprowadzania zwierząt, w której możesz łatwo znaleźć opiekuna dla swojego zwierzaka. Dlaczego nasz serwis jest darzony zaufaniem i wybierany każdego dnia?

  • Przyjazna atmosfera

Wszyscy nasi opiekunowie bardzo lubią zwierzęta, więc Twój pupil na pewno nie pozostanie bez odpowiedniej porcji uwagi i miłości.  Zobaczysz, że zwierzak dogada się z «nianią», na pewno się zaprzyjaźnią.

  • Bezpieczeństwo

Kryterium to nie jest zagwarantowane przez wiele serwisów. Petsitters rozumie, jak ważne jest dla Ciebie nie tylko bezpieczeństwo Twojego zwierzaka, ale także Twojego mienia, dlatego każdy opiekun, który jest obecny na stronie, przechodzi pełną kontrolę. Ten warunek jest obowiązkowy, ponieważ «niania» może przyjść do waszego domu, aby zaopiekować się zwierzakiem, lub zamieszkać na waszym terytorium wedle umowy. Musimy mieć pewność, że zwierzę i Twój majątek będą w dobrych rękach.

Musimy też porozmawiać o umowie. Dom tymczasowy lub wyprowadzanie zwierząt to usługa oficjalna. Zawieramy z Tobą umowę o świadczenie określonych usług. To kolejna gwarancja waszego bezpieczeństwa i zaufania do nas.

  • Przystępne ceny

Możesz wybrać koszt domu tymczasowego lub wyprowadzania na spacer. W kwestionariuszach opiekunów wskazany jest koszt każdego zakresu usług. Więc na pewno zmieścisz się w szacowanym budżecie.

  • Opiekunowie z różnych miast

Opiekunowie mogą zarejestrować się na naszej stronie nie tylko z Białegostoku, ale także z dowolnego miasta w Polsce. Czyż to nie jest wygodne?

 

Petsitters – z miłością do Waszych czworonożnych druhów.