Niezapomniane ferie w górach – gdzie warto je spędzić?

redyk_photo

Wyjazd na fere do Zakopanego nie musi być taki sam jak rok czy kilka lat temu. Wystarczy, że wybierzesz komfortowe miejsce noclegowe z mnóstwem ciekawych atrakcji. Góry to nie tylko białe szaleństwo na stoku, ale też błogi odpoczynek i smaczne jedzenie. Jeżeli chcesz rozpieścić swoje zmysły i solidnie się zrelaksować wybierz Hotel Redyk Ski&Relax*** w malowniczej miejscowości Ząb koło Zakopanego.

Ferie w górach – a może tak do klimatycznego Zębu?

Przyroda częstuje śniegiem i słońcem, a my stawiamy na specjalną ofertę wypoczynku zimowego. Jeśli nie masz jeszcze planów na zimę 2010, zerknij nas stronę Hotelu i zobacz jak wiele atrakcji na ciebie czeka. Możesz przyjechać z całą rodziną lub z bliską osobą lub zorganizować ferie w pojedynkę. Niezależnie, którą opcję wybierzesz, spędzisz niezapomniane ferie w górach – tak jak chcesz i z kim chcesz. Oferta jest bogata i zróżnicowana, dlatego zawsze znajdziesz dla siebie atrakcyjne zajęcia, zarówno w hotelu, jak i na zewnątrz. Przed wyjazdem zastanów się dobrze, czego od nas oczekujesz i wybierz z naszej oferty najlepsze dla siebie rozwiązania.

Luksusowe SPA z bonami rabatowymi

Nawet najwytrawniejsi narciarze muszą kiedyś odpocząć, dlatego mają okazję skorzystać z naszych gabinetów odnowy biologicznej. Oferujemy atrakcyjne bony rabatowe w wysokości 20 zł dla każdej osoby pełnoletniej. Natomiast w strefie SPA w godzinach od 11 do 19 błogo się zrelaksujesz w klimatycznych pomieszczeniach i to zupełnie za darmo. Jeżeli jednak szukasz więcej intymności, proponujemy indywidualne seanse w jacuzzi od godziny 19 do 22.

Przysmaki regionalne i atrakcje dla dzieci

Każdy region ma swoje niepowtarzalne smaki, dlatego szkoda by było nie skosztować zakopiańskich potraw. Już od rana serwujemy regionalne pyszności na śniadaniach mających formę bufetu. Na rozpieszczenie swoich kubków smakowych możesz tez liczyć na obiadokolacjach.

Po zaspokojeniu głodu zapraszamy na białe szaleństwo na nartach. Jeśli masz ze sobą swoje pociechy, możesz wypożyczyć dla nich sanki lub kolorowe jabłuszka nieodpłatnie. Trzy wyciągi orczykowe obok hotelu to istny raj dla turystów! Co więcej, dostaniesz lukratywne oferty zniżkowe! Natomiast po powrocie ze stoku bezpieczne przechowasz sprzęt narciarski i wysuszysz buty dzięki profesjonalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniom.

Dla dzieciaków prowadzimy zajęcia animacyjne w grupach. Warto też zainteresować się kuligiem połączonym z pieczeniem kiełbasek na łonie malowniczej natury. Po powrocie możesz skorzystać z Term Chochołów, również z 15% zniżką!

W naszym hotelu odpoczniesz w czystych i komfortowych pokojach. Dostaniesz kartę rabatową na różne wyjścia (np. na kręgielnię i karczmy regionalne), dostęp do WiFi , monitorowany parking i wiele innych atrakcji. Zamawiając pobyt u nas, możesz czuć się bezpiecznie, bo masz czas na odstąpienie 28 dni przed datą przyjazdu.

Hotel Redyk Ski&Relax*** gwarantuje radosne ferie w otoczeniu górskiej przyrody i życzliwych ludzi. Bezpiecznie, bogato i atrakcyjnie!