Kto jest na topie? Ranking najnowocześniejszych gabinetów dentystycznych w Krakowie

female-associate-dentist

Dbanie o zęby stało się w ostatnim czasie bardzo modne. Każdy chce mieć piękny uśmiech, którym będzie się mógł pochwalić. Jednak, aby go uzyskać, konieczne są regularne wizyty u stomatologa. Trzeba mieć zaufaną placówkę, do której można się zgłosić. Warto zapoznać się z topowymi klinikami stomatologicznymi działającymi na terenie Krakowa.

Niekompetentny dentysta może naszemu uzębieniu wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Warto racjonalnie podchodzić do wyboru gabinetu dentystycznego, z którego się korzysta. Dzięki temu, można będzie uzyskać zdrowe, piękne zęby, z którymi nie będzie się miało żadnych problemów.

1. LUXDENTICA 

DENTestetica zatrudnia tylko wykwalifikowanych i najlepszych specjalistów z różnych zakresów stomatologii. Dostarcza szeroki wachlarz oferty zabiegów i gwarantuje kompleksowe leczenie osób w różnym wieku. Jest to jedno z najbardziej przyjaznych centrów stomatologicznych w Polsce, a na pewno w Krakowie. Pracownicy placówki dbają o wysokie standardy opieki. Dzięki temu klienci mogą być zadowoleni z przeprowadzanych zabiegów.

Pozytywne opinie: Klienci tego gabinetu dentystycznego cenią go przede wszystkim za szybkie wykonywanie usług, przy zachowaniu pełnej rzetelności i dokładności. Podkreślają, że gabinety są czyste, nowoczesne, urządzone ze smakiem, a obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Negatywne opinie: Brak

Strona www: Dentysta Kraków

Z usług LUXDentica można skorzystać na ul. Lubostroń 22G lok. 7

2. 3G DENTIST

3G DENTIST to gabinet stomatologiczny z historią i tradycją. Powstał w 1989 roku w Krakowie. Od 2010 placówką zarządza lek. dent. lek. med. Marek Woźniacki. Gabinet oferuje szeroki wachlarz usług, począwszy od profilaktyki stomatologicznej, poprzez leczenie chirurgiczne, endodontyczne, ortodoncję, stomatologię dziecięcą, implantologię. Ponadto gabinety są wyposażone w bardzo nowoczesny sprzęt, co gwarantuje wykonywanie zabiegów bez stresu i niepotrzebnego bólu. Zatrudniona kadra ma doświadczenie w leczeniu różnego typu dolegliwości występujących w obrębie zębów.

Pozytywne opinie: Gabinet zbiera same pozytywne opinie. Klienci podkreślają, że pracownicy są bardzo cierpliwi, tłumaczą wszystko co robią. Odznaczają się wysokim profesjonalizmem.

Negatywne opinie: Brak

3D DENTIST znajduje się na ul Kieleckiej 1 w Krakowie.

3. DENTAL 4 YOU

DENTAL 4 YOU to zespół młodych stomatologów z pasją, którzy wykonują różnego rodzaju zabiegi dentystyczne przy użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Pomagają przywrócić pacjentom piękny uśmiech i wiarę w to, ze ból w ich zębach nigdy już nie powróci. Przebieg leczenia dla każdego pacjenta ustalany jest indywidualnie, dzięki temu możliwe jest osiąganie wysokich sukcesów z całego procesu. Ważne jest, że wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie, co dla pacjentów ma duże znaczenie.

Pozytywne opinie: Profesjonalizm, doświadczenie, pasja – to główne cechy, które wymieniają pacjenci korzystający z usług DENTAL 4 YOU. Aż przyjemnie chodzi się do dentysty, który lubi swoją pracę i chce pomóc pacjentowi.

Negatywne opinie: Brak

Gabinet dentystyczny znajduje się na os. Szkolnym 4/1.