Worki 24 Filtropol.pl – Worki filtracyjne dla ciepłowni Kraków

regeneracja

Filtropol to wytwórnia filtrów która stawia na najwyższą jakość wszystkich naszych produktów oraz najwyższą wydajność filtracji. Do produkcji wykorzystuje najnowsze technologie oparte na międzynarodowych patentach. Ceni sobie innowacyjność i stale się rozwija. Przykłada również szczególną uwagę do materiałów z jakich tworzone są wyroby. Pasja i doświadczenie owocują w najlepsze urządzenia separujące cząstki ze strumieni gazów, zapewniając bezpieczeństwo instalacji wentylacji, klimatyzacji czy klimakonwektorów.

Filtropol to nowoczesna wytwórnia filtrów. Zajmujemy się produkcją worków i rękawów filtracyjnych na wymiar oraz ze wszystkich rodzajów włókniny i tkaniny filtracyjnej. Do procesu produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie oparte na międzynarodowych patentach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.filtropol.pl/

Bazując na wiedzy i doświadczeniu wprowadziliśmy także usługę czyszczenia strukturalnego worków filtracyjnych i rękawów dla ciepłowni i nie tylko. Rozwiązanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Pozwala ograniczyć wydatki przedsiębiorstwa związane z koniecznością cyklicznej wymiany worków i rękawów filtracyjnych na nowe. Usługa jest tania i znacznie wydłuża proces użytkowania worka i rękawa filtracyjnego. Szczegóły na naszej stronie internetowej: https://www.filtropol.pl/czyszczenie-i-naprawa-workow-filtracyjnych-zgodnie-z-punktem-9-a-regulaminu-zaakceptuj-c-104.html

Co więcej jest to rozwiązanie proekologiczne, dzięki któremu nie pozostawiamy śladu węglowego.

Wysokie parametry włóknin i tkanin filtracyjnych wykorzystywanych w ciepłowniach gwarantują długą żywotność worka i rękawa filtracyjnego a proces czyszczenia strukturalnego jeszcze znacząco ją wydłuża.

worek1obrot

Gwarantujemy najwyższą jakość worków i rękawów filtracyjnych oraz rzetelne wykonanie usługi strukturalnego czyszczenia worków i rękawów filtracyjnych. Nasi pracownicy chętnie pomogą w odpowiednim doborze produktu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!