Energylandia. Najwyższe standardy bezpieczeństwa czekają na gości największego parku rozrywki w Polsce

Enerylandia_800x533

Sytuacja związana z koronawirusem jest bardzo dynamiczna, dlatego Energylandia zmuszona została do przesunięcia terminu rozpoczęcia nowego sezonu. I chociaż data startu cały czas nie jest znana, Park oraz jego pracownicy są już gotowi na to, by przyjmować gości – i to w sposób bezpieczny i komfortowy!

Park i pracownicy przygotowani są do tego, by zachowywać najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz obsługi swoich gości. Wszystko po to, aby mogli oni cieszyć się licznymi atrakcjami w sposób bezpieczny i komfortowy.

Park rozrywki
Oto jakie środki bezpieczeństwa przygotowała Energylandia.

 • Kilkaset stacji do dezynfekcji rąk – zostały one rozmieszczone na terenie całego Parku, również przy wejściu do każdego obiektu czy przy każdej z atrakcji. Wszystko po to, aby korzystanie z nich było dla gości nieuciążliwe, a stacja dezynfekująca dłonie zawsze była „pod ręką”.
 • Specjalna grupa pracowników została przygotowana do tego, by na bieżąco dezynfekować powierzchnie, które używane są najczęściej – to kolejny krok do tego, by cały Park był naprawdę bezpieczny.
 • Dezynfekcja całego Parku – będzie ona odbywała się codziennie, po jego zamknięciu.
 • Przy wejściu do Energylandii umieszczona została kamera termowizyjna, która potrafi precyzyjnie, wygodnie oraz naprawdę szybko mierzyć temperaturę gości odwiedzających Park. Dzięki temu, możliwa będzie szybka reakcja.
 • Płatności bezgotówkowe, chociaż dostępne były już wcześniej, teraz są w niemal każdym punkcie Parku Rozrywki Energylandia. To umożliwi nam wygodne płacenie kartą oraz zostawienie gotówki w domu. Warto wybrać jedynie tę formę płatności, jest ona w końcu również wygodna.
 • Płatności bezgotówkowe dostępne będą m.in. w licznych automatach oraz punkach sprzedajnych maseczki ochronne. Jeżeli okaże się, że ich potrzebujemy – na pewno uda nam się je kupić na miejscu, jednak zalecamy, by od razu wybrać się wraz z nimi.
 • Bezpieczna obsługa jest kluczem do bezpiecznych gości. Pracownicy Energylandii zostali wyposażeni w odpowiedni sprzęt i środki ochrony osobistej, na które składają się m.in. maseczki, rękawiczki oraz środki dezynfekujące.
 • Najważniejsza jest jednak świadomość pracowników oraz odpowiednie szkolenia. Dzięki tym ostatnim pracownicy Energylandii są gotowi, by obsługiwać gości w sposób bardzo bezpieczny dla obu tych stron.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo na terenie Energylandii?

Park przygotował dla swoich gości szeroki wachlarz środków bezpieczeństwa, które mają zapewnić im komfort oraz znakomitą zabawę w odpowiednich warunkach. Podstawą bezpieczeństwa jest jednak to, aby każdy z gości stosował się do poszczególnych zaleceń oraz korzystał z infrastruktury, która została przygotowana przez Park. Bez tego nawet najlepsze środki bezpieczeństwa nie przyniosą oczekiwanych skutków. Dlatego, jako gość Parku, zachowuj się bezpiecznie i odpowiedzialnie. Jeżeli planujesz wizytę w Energylandii, pamiętaj, aby:

 • Zachować odpowiedni odstęp od innych gości Parku. Nie tylko zwiększy to również Twoje bezpieczeństwo, ale także każdemu zapewni odpowiedni komfort.
 • Często myj ręce oraz korzystaj z setek stacji do dezynfekcji rąk. Są one dostępne przed każdym obiektem oraz atrakcją – nie zapomnij ich użyć!
 • Płać w sposób bezgotówkowy. Kiedy planujesz wizytę w Energylandii, weź ze sobą kartę płatniczą, a na koncie miej odpowiednie środki.
 • Noś maseczkę. Zabierz ją ze sobą, natomiast, gdyby okazało się, że potrzebujesz kolejnej – pamiętaj, że możesz ją wygodnie kupić na terenie Parku.
 • Kup bilet online. To nie tylko bezpieczne, ale również szybkie i wygodne. Bilety dostępne są pod adresem ticket.energylandia.pl.

Dzięki odpowiednim środkom zastosowanym przez Park oraz naszej odpowiedzialności mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się w Energylandii i wspólnie bawić się nie tylko komfortowo, ale również naprawdę bezpiecznie! Do zobaczenia niebawem!