Dlaczego Krakowianie lubią Hondy? Szybkie spojrzenie na powody popularności tego samochodu

honda-cr-v-2018-5ab88bfa8f408

Na krakowskich ulicach widać wiele różnych marek samochodów, ale nie da się ukryć iż pojazdy Honda są jednymi z tych, które można oglądać najczęściej. Zagorzali fani tej marki zapewniają iż jazda Hondą jest dla nich ekscytującym przeżyciem – ale przecież nie każdy posiadasz Hondy jest wielkim amatorem jazdy. Dlatego zebraliśmy dane i dowiedzieliśmy się dlaczego Krakowianie tak chętnie sięgają po korzyści tej legendarnej niezawodności.

Dlaczego właśnie Honda?

Przede wszystkim jest to samochód przygotowany zgodnie z najwyższymi standardami przez wyszkolonych techników i wspierany przez warsztat Honda. W Krakowie nie brakuje kilku miejsc specjalizujących się właśnie w naprawach i konserwacji tych samochodów.  np. Honda Krężel & Krężel Serwis.

Honda – używane samochody

Samochody Honda oferują:

  • wyjątkową długoterminową wartość,
  • innowacje techniczne,
  • charakterystyczny wygląd.

Stawiając na jeden z krakowskich warsztatów specjalizujących się w tej marce ich właściciele mogą również wybierać spośród szeregu pakietów usług dostosowanych do swoich potrzeb, aby posiadany samochód używany Honda był równie dobry jak nowy. W tym samym czasie można też skorzystać z oferty licznych krakowskich auto komisów – co zapewnia najlepszy wybór samochodów Honda w tym miejscu.

Kupując Hondę otrzymasz dodatkowe korzyści np.:

Bezpłatne 5-dniowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Opcjonalna usługa, która rozpoczyna się po wyjściu z salonu. Oznacza to, że możesz natychmiast cieszyć się jazdą Hondą, bezpiecznie wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą.

Zakres rozwiązań finansowych

Aby pomóc Ci kupić samochód swoich marzeń, salony Honda często zapewniają elastyczne opcje finansowania, które są dostosowane do osobistych wymagań.

Rygorystyczne sprawdzanie i pielęgnacja

Warto skorzystać z warsztatów, w których obsługę sprawują wyszkoleni technicy Hondy, zapewnia, że zakupiony samochód spełnia wysokie standardy jakości, jakie narzuca ich producent. Wtedy samochód przechodzi również szczegółową kontrolę silnika i dokładny test dla pozyskania maksymalnego bezpieczeństwa i zadowolenia na krakowskich drogach i poza nimi.

Pewna historia pojazdu

Krakowianie cenią sobie też iż każda używana Honda jest kompleksowo sprawdzana w celu potwierdzenia jej jakości. Chodzi tutaj kontrole w kontekście takich aspektów jak poprzednie prawo własności, to czy zaległe środki finansowe zostały uregulowane, czy samochód nie poniósł poważnych szkód powypadkowych i czy odnotowano wszelkie zmiany w numerach rejestracyjnych

Krakowski dealer Hondy przeprowadza również specjalistyczne testy na preferencyjnych warunkach wraz z coroczną planową usługą. Sporo się zyskuje na tym obniżonym koszcie, biorąc pod uwagę, że test jest przeprowadzany bezpośrednio przez dostawcę. Zostaje też poddany zwykle rygorystycznym testom przedsprzedażnym – aby każdy kierowca miał pewność, że kupuje niezrównany samochód wysokiej jakości. Aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami, należy skontaktować się z jednym z wielu sprzedawców samochodów Honda, jakich w Krakowie nie brakuje.