Wkładki ortopedyczne – haluksy Kraków.

rune-enstad-qeuJczNo54w-unsplash

 

Interesują Cię wkładki ortopedyczne dla Twoich stóp?

To jest właściwe miejsce. Mamy tutaj wkładki ortopedyczne z firmy Formthotics, wkładki, które są specjalnie zaprojektowane dla stóp każdego pacjenta. Wykonujemy wkładki dostosowane do ich potrzeb na podstawie komputerowego badania stóp. W ten sposób tworzymy wkładki na haluksy koślawe Kraków, wkładki na płaskostopie podłużne i poprzeczne. Nasze wkładki są termoformowane, wykonane są z wysokiej jakości tworzywa – octanu etylenowo-winylowego (EVA). Obcasy wkładek są anatomicznie ukształtowane. Oznacza to, że widoczny jest odcisk Twojej pięty. Posiadają również dwie sztywności: przyśrodkową (pięta) i boczną (łuk), co sprawia, że są to doskonałe wkładki ortopedyczne przeciw bólom stawów czy kręgosłupa.

Wkładki Kraków – Formthotics.

Szukasz wkładek przeciw bólom stóp, kostek lub kolan?

Czy słyszałeś o wkładkach przeznaczonych https://krakow.bodymove.pl/haluksy-leczenie-krakow/  specjalnie do leczenia schorzeń stóp (np. hallux valgus)? Wkładki ortopedyczne są produkowane wyłącznie przez naszą firmę. Wykonujemy wkładki na płaskostopie, łuki czy stopy elastyczne. Nie musisz się obawiać, że z czasem stracą one na jakości, zachowują swój kształt nawet po latach użytkowania. Co więcej, są wodoodporne i łatwe do dezynfekcji. Z pewnością przydadzą się podczas chodzenia boso w miejscach o złych warunkach higienicznych!

Wkładki na zapalenie powięzi Krakow.

Nasze wkładki mają działanie izolujące i stabilizujące piętę. Pełnią funkcję amortyzatora, co zmniejsza dolegliwości bólowe związane z ostrogami piętowymi czy zapaleniem powięzi oraz zapewnia długotrwałą poprawę sprawności ścięgien (tendinopatii). Produkujemy wkładki z podparciem łuku poprzecznego i podłużnego (wkładki arch), wkładki z przyśrodkową i boczną stabilizacją pięty (wkładki heel) oraz wkładki tylko z podparciem łuku poprzecznego.

To, czego potrzebujesz do walki z hallux valgus – wkładki!

Czy chcesz raz na zawsze pozbyć się bólu stóp? W takim razie wkładki ortopedyczne Kraków to rozwiązanie. Z naszych wkładek korzystają tysiące osób na całym świecie. Szukasz wkładek z podparciem łuku poprzecznego lub podłużnego? A może wkładek bez podparcia łuku? W takim razie wykonamy wkładki specjalnie dla Twoich stóp – wkładki, które zmniejszą ból i nie pozwolą mu powrócić. Nie czekaj – zadzwoń do nas już dziś!

Produkowane przez nas wkładki są wodoodporne i łatwe do dezynfekcji. Z pewnością przydadzą się podczas chodzenia boso w miejscach o złych warunkach higienicznych!

Skontaktuj się z Formthotics i skorzystaj z dobrodziejstw wkładek na płaskostopie, wkładek na stopy elastyczne czy wkładek na wysoki podbicie. Nasze wkładki zwalczają ból związany z hallux valgus, plantar fasciitis czy zespołem cieśni stępu. Tworzymy wkładki idealnie dopasowane do stóp pacjenta na podstawie komputerowego badania stóp – oznacza to doskonałą jakość połączoną z profesjonalną obsługą! Masz pytania? Nasza linia kontaktowa jest do Twojej dyspozycji, zadzwoń do nas już teraz!

 

Wkładki ortopedyczne Krakow.

Czy interesują Cię wkładki ortopedyczne specjalnie dla Twoich stóp? Chcesz raz na zawsze pozbyć się bólu stóp, stawów skokowych i kolan? Toczysz nierówną walkę z haluksami koślawymi, płaskostopiem podłużnym lub poprzecznym? A może cierpisz na ostrogi piętowe lub plantar fasciitis? Rozwiązaniem są wkładki Kraków – indywidualne wkładki, które modelujemy na podstawie komputerowego badania stóp. Są to wkładki termoplastyczne, czyli termoformowane i dopasowywane do stóp pacjenta na podstawie komputerowego badania stóp. Produkujemy wkładki z podparciem łuku stopy (wkładki z przyśrodkową i boczną stabilizacją pięty), wkładki bez podparcia łuku stopy (wkładki z podparciem łuku stopy), wkładki z podparciem łuku stopy (wkładki z podparciem łuku stopy), wkładki z podparciem łuku stopy (wkładki z podparciem łuku stopy)wkładki z podparciem łuku stopy wkładki bez podparcia łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy wkładki z podparciem łuku stopy. Skontaktuj się z Formthotics i skorzystaj z zalet wkładek na płaskostopie, wkładek elastycznych lub wkładek na wysoki podbicie. Nasze wkładki zwalczają ból związany z hallux valgus, plantar fasciitis czy zespołem cieśni stępu. Tworzymy wkładki idealnie dopasowane do stóp pacjenta na podstawie komputerowego badania stóp – to oznacza doskonałą jakość połączoną z profesjonalną obsługą! Mają Państwo pytania? Nasza linia kontaktowa jest do Twojej dyspozycji, zadzwoń do nas już teraz!

 

Tekst ten może być wykorzystany jako informacja dodatkowa, ale nie do innych celów. Proszę nie kopiować dosłownie.