Petsitters to miejsce, w którym Twój pupil będzie pod opieką

image1581245407-8x-Uh-RYRNv-Ei84-Dnu

Święta, urlop, wyjazd do innego miasta lub podróż służbowa przed nami, a jeszcze sięnie zdecydowałeś, z kim zostawić swojego pupila? Skorzystaj z usług  serwisu opieki nad zwierzętami Petsitters i bądź spokojny o swojego czworonożnego druha. Co wybrać – hotel dla zwierząt czy dom tymczasowy? Zapoznaj się dokładniej  z działalnością Petsitters tutaj.

Dom tymczasowy to najlepsze rozwiązanie dla zwierzęcia podczas Twojej nieobecności

Jednym z najwygodniejszych sposobów opieki nad zwierzęciem jest dom tymczasowy.  Prosisz swoich krewnych lub przyjaciół, aby zamieszkali ze zwierzęciem przez jakiś czas lub zabrali ze sobą psa lub kota. Ta opcja jest dobra, ponieważ zwierzę będzie z osobą, którą zna. Jeśli twoi krewni lub znajomi również zgodzili się zamieszkać u was, zwierzę pozostanie w swoim zwykłym otoczeniu (z zabawkami, miskami).

Zdarza się również, że Twoi przyjaciele i znajomi mają szereg okoliczności, przez które nie będą mogli zająć się zwierzakiem ani go przyjąć u siebie: alergie, małe dzieci itp. Cóż więc masz zrobić? Skorzystaj z płatnego domu tymczasowego.

Sitting: zapewniamy zwierzęciu komfortowe warunki

Działają serwisy  opieki nad zwierzętami, w których zbierane są ankiety opiekunów. Ci ludzie są gotowi sumiennie zaopiekować się Twoim zwierzęciem,  karmić je i spacerować z nim  się za określoną opłatą.

Jakie rodzaje pobytu  w domu tymczasowym oferuje serwis Petsitters?

  • Sitting na waszym terytorium

Chcesz, aby tymczasowa przeprowadzka była mniej stresująca dla Twojego zwierzaka? Zaproś opiekuna, by zamieszkał w Twoim domu. Opowiedz mu o zasadach zamieszkania i omów szczegóły, które są dla Ciebie ważne. Okaże się, że opiekun zajmie się nie tylko Twoim zwierzakiem, ale także mieszkaniem. Możesz poprosić go o podlanie kwiatów, ia nie będziesz musiał się martwić  o zalanie mieszkania ulubionej sąsiadki.

  • Dom tymczasowy u opiekuna

Masz remont lub kategorycznie jesteś przeciw zamieszkaniu kogoś w waszym domu  podczas Twojej nieobecności? Wyślij zwierzę „na pobyt” do opiekuna. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zobaczyć z wyprzedzeniem, jak zwierzę zachowuje się w nowym środowisku i czy dogaduje się z innymi zwierzętami (jeśli są). Jeśli wszystko pasuje Tobie i twojemu czworonogowi, przygotuj rzeczy zwierzęcia (zabawki, legowisko, miski itp.) do przeprowadzki.

  • Opiekun na przychodne

Ktoś mieszka ze zwierzęciem podczas Twojej nieobecności, ale potrzebuje pomocy, na przykład przy spacerze? Opiekun przyjdzie na kilka godzin, aby przejść się ze zwierzęciem, nakarmić je i w razie potrzeby zaprowadzić do weterynarza.

Wybierz sposób opieki, który najbardziej Ci odpowiada i zarejestruj się na stronie  https://petsitters.pl/, aby wybrać swojego idealnego sittera.

Petsitters – przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.