Kilka niebanalnych pomysłów na prezent dla dziadków

cabaret-1020867_1280

Dziadkom należy się wielki szacunek i pamięć, dlatego kupno oryginalnego prezentu to priorytet. Oczywiście najważniejsza jest obecność, rozmowa i poświęcony czas. Jeśli dasz swoim dziadkom jedno, jak i drugie, na pewno sprawisz im ogromną radość.

Kabaretowy wieczór na dobry nastrój

Wyjścia na imprezy kulturalne obfitują często w mnóstwo w niezapomnianych przeżyć. Nie tylko kino i teatr, ale też kabaret ma wielu swoich zwolenników. Zwłaszcza ludzie starsi doceniają kunsztownie przygotowaną rozrywkę, która ma lżejszą formę od innych imprez artystycznych. Piosenki Kabaretu Starszych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju czy zawsze nienaganne show Marcina Dańca – lista tego typu rozrywki jest bardzo długa.

Zawsze możesz kupić bilety na Polską Noc Kabaretową, podczas której występuje wielu artystów. Wszyscy z nich mają do zaoferowania coś innego, co sprawia, że każdy występ to jeden barwny element wielokolorowej układanki. Jeśli kupisz dziadkom podwójny bilet na tego typu imprezę, na pewno będą Ci bardzo wdzięczni. Nie ma nic cenniejszego niż ofiarowanie komuś sporej dawki dobrych żartów w prezencie.

A może wybierzecie się razem na koncert?

Wystarczy zerknąć na jedną ze stron, promującą nadchodzące wydarzenia kulturalne, aby wybrać bilety na ciekawą imprezę. Jeśli ma to być prezent dla Dziadków, szukaj raczej spokojnych i nastrojowych koncertów. Dobrym pomysłem może być wspólne wyjście na koncert muzyki filmowej i epickiej – Visual Koncert. Jest to niecodzienna impreza połączona z projekcją najpiękniejszych miejsc świata. Takie multimedialne show to gwarancja dobrej zabawy i miło spędzonego czasu. Ewentualnie  Piosenki Kabaretu Starszych Panów będą alternatywnym pomysłem jeżeli multimedialne show nie jest odpowiednie dla Waszych dziadków.

Kojące dźwięki muzyki nie tylko na długie wieczory

Każdy lubi czasami odpocząć przy dźwiękach ulubionej muzyki. Można delektować się nią w zaciszu własnego domu ze słuchawkami w uszach lub udać się na koncert. Dziadkowie z pewnością wybiorą miejsce spokojniejsze, takie jak dom kultury czy filharmonia. Jeśli nie wiesz, na co kupić bilety, po prostu zapytaj. Możesz oczywiście zaryzykować i wybrać samodzielnie.

Już niedługo, bo jeszcze w zimowej scenerii 10 tenorów będzie koncertować w Filharmoniach różnych miast tenorzy z Polski i Ukrainy. W repertuarze znajdzie się m.in. muzyka z filmu VABANK, LA SPAGNOLA, MARECHIARE i wiele innych. Natomiast na deser pojawi się toast z opery TRAVIATA. Naprawdę będzie czego słuchać i każdy powinien znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Nie może być inaczej, kiedy podczas jednego wieczoru 10 TENORÓW zaśpiewa najlepsze piosenki romantyczne pop, ballady rockowe, utwory ludowe i arie operowe.

Po koncercie czy spektaklu zabierz Dziadków na kolację lub na długi spacer. Przygotowanie słodkiego deseru w domu czy gorącej przekąski na pewno doda spotkaniu dobrego smaku.