Hostel 70’s and Apartment Queen

01

Czy szukasz niedrogiego noclegu? Miejsca w samym centrum Krakowa w doskonałych warunkach, domowej atmosferze i zacisznym miejscu? Czy chcesz swój wolny czas spędzić w sposób miły zwiedzając Kraków, a także kopalnię soli w Wieliczce a być może nawet Zakopane? Hostel 70s and Queen Apartments zapewni Ci to wszystko i znacznie więcej! Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę noclegów w Krakowie, w najmniejszym Hostelu 70s w samym centrum, sercu królewskiego Krakowa.

Hostel 70s and Queen Apartments to doskonała oferta dla całych rodzin z dziećmi, specjalnie dla Was oferujemy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe , czteroosobowe i pięcioosobowe z prywatnymi łazienkami. Jeżeli jesteś zainteresowany najwyższym standardem i chcesz poczuć się jak w bajce, posiadamy w naszej bogatej ofercie nowo otwarty Apartament Queen dla 2 lub 3 osób. Hostel 70s jest najmniejszym hostelem w Krakowie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu domową atmosferę oraz organizujemy dla naszych gości czas wolny. W cenie noclegu mają Państwo także wliczoną darmową kawę i herbatę w ciągu dnia, nie ograniczony dostęp do internetu i wifi, telewizję satelitarną z DVD na hostelu, darmowe mapy, wyposażenie kuchenne, 24-godzinna pomoc oraz informacje na recepcji, mały uroczy ogródek w którym istnieje także możliwość, aby spokojnie zapalić.

Czy chcesz zobaczyć najciekawsze miejsca w Krakowie? Chcesz przeżyć niezapomniane chwile? Jeśli tak to mamy dla Ciebie specjalnie stworzoną propozycję 4 niezapomnianych wycieczek, które rezerwujesz bezpośrednio na recepcji! Bus odbiera Cię z Hostelu oraz odwozi z powrotem do hostelu 70s. W cenę już masz wliczone wszystkie opłaty, wstępy oraz przewodnika ( przewodnicy mówią w językach: angielski, niemiecki , włoski w zależności od wybranej wycieczki )
Wycieczka do kopalni soli w Wieliczce Wycieczka do Auschwitz – Birkenau Ojcowski Park Narodowy i Pieskowa Skała Zakopane oraz Tatry

Telefon kontaktowy: 534-793-793

  • Apartament: Hostel 70s and Apartment Queen
  • Adres:Kraków, ul. Józefa Dietla 49/12
  • Ilość miejsc:35 miejsc noclegowych, 10 pokoi
  • Obiekt czynny:przez cały rok
  • Aktywny wypoczynek:Wędrówki piesze, Trasy rowerowe, Skateboard