Gdzie w Krakowie zabalujesz na weselu – top 5 najciekawszych sal

c01efe682d67c178d5baced245d5be3d

Sala weselna w Krakowie? Wybór jest tak duży, że z pewnością każda para nowożeńców znajdzie coś na miarę swoich potrzeb oraz możliwości finansowe. Do wyboru są zarówno miejsca w retro klimacie, zlokalizowane w starych wnętrzach dworków i pałacyków, jak i nowoczesne sale weselne, spełniające oczekiwania weselników lubiących blichtr i luksus.

Zorganizowanie wesela wymaga dopięcia wszystkich kwestii na ostatni guzik. Jeśli chodzi o miejsce na wesele, warto zacząć go szukać niema od razu po ustaleniu terminu ślubu. Najciekawsze i najpopularniejsze miejsca na imprezy weselne maja zarezerwowane terminy czasem i kilka lat do przodu. Znalezienie wymarzonej lokalizacji wcale nie jest proste i może wymagać sporo czasu, sprawdzania kolejnych lokalizacji i ustalania kwestii finansowych.

Wybór uzależniony od indywidualnych potrzeb

Wśród setek miejsc na wesele w Krakowie, jest kilka takich, które są szczególnie godne polecenia. Trzeba jednak pamiętać, aby przy wybieraniu miejsca na wesele nie kierować się jedynie popularnością i modą, ale przede wszystkim indywidualnymi potrzebami i liczbą gości. Zupełnie innego miejsca potrzeba na niewielkie wesele w gronie najbliższych, a innej lokalizacji wymaga zorganizowanie imprezy na 200 osób.

Gdzie w Krakowie zorganizować wesele? Przedstawiamy 5 najciekawszych propozycji

1. Hotel Złota Róża – idealna lokalizacja, pięknie przystrojona sala bankietowa i mnóstwo udogodnień dla gości to pewność, że wesele z pewnością będzie udane.

2. Willa Słoneczna – piękna lokalizacja, duży ogród pełen zieleni. Willa idealnie sprawdzi się zarówno podczas tradycyjnych imprez weselnych, jak i wtedy, gdy nowożeńcom marzy się wesele w plenerze. Komfort, wygoda oraz doskonała obsługa sprawią, że wesele z pewnością będzie niezapomniane.

3. Hotel Komfort – lokalizacja dla osób, którym zależy na efektownych wnętrzach, wysokim poziomie obsługi oraz doskonałym jedzeniu. Warto zarezerwować termin z dużym wyprzedzeniem, gdyż miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych nowożeńców.

4. Pałac Radziwiłłów – propozycja dla nowożeńców, którym marzy się impreza w stylu retro. Lokalizacja jest przepiękna, pałac urzeka swoim wyglądem zarówno od zewnątrz, jak i we wnętrzach. Impreza weselna w takim miejscu z pewnością pozostanie niezapomniana.

5. Restauracja Cafe Oranżeria – elegancka, stylowa i efektowna sala weselna, idealnie przystrojona i zapewniająca gościom sporo swobody.

Gdy mamy już salę, warto zadbać o odpowiednią oprawę

W planowaniu wesela warto wziąć pod uwagę nie tylko miejsce, ale również wiele usług dodatkowych. Gdy wybieramy salę weselną, sprawdźmy, czy będzie w niej sporo miejsca na tańce, czy weselne zabawy prowadzone przez wodzireja. Planując ślub trzeba również pamiętać, by odpowiednio wcześniej zadbać o oprawę fotograficzną czy filmową, a także muzyczną. Na http://wodzirejlukasz.pl/ można znaleźć ofertę doświadczonego wodzireja, który pracuje w parze z prezenterem muzycznym. Takie połączenie to gwarancja, że impreza będzie doskonała pod względem muzycznym, a goście będą świetnie się bawić i mieć zapewnione sporo atrakcji. Dobry wodzirej powinien bowiem rozkręcić każdą imprezę bez względu na liczbę gości czy ich kategorię wiekową. Jeśli zaufamy sprawdzonemu wodzirejowi, możemy mieć pewność, że wesele z pewnością na długo pozostanie w pamięci weselnych gości.