Gadżety sportowe- ciekawe pomysły dla aktywnych

1032-62a4fffd5007ae927e804e02e56f4a7421677309ff35359dbfa65ccc27ecdf5d

Gadżety sportowe są obecnie bardzo popularne i wiele firm wykorzystuje je do promocji. Po pierwsze upominki tego typu są bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Po drugie za ich pomocą  marka promuje zdrowy tryb życia, a jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jak jest on dla nas ważny. W końcu aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na nasz wygląd i samopoczucie, no i redukuje poziom stresu oraz, co jest szczególnie istotne, jeżeli nasi klienci należą do sektora B2B. Gadżety sportowe są sygnałem, że dla marki ważne są nie tylko relacje biznesowe z klientami, ale przede wszystkim oni sami i chce ona pomóc im zadbać o zdrowie.

Jakie gadżety reklamowe dla aktywnych możesz podarować swoim klientom?

Profesjonalne rakiety do badmintonaGadżety dla biegaczy

O popularności biegania świadczy nie tylko stale rosnąca ilość imprez dla biegaczy nieprofesjonalnych, ale również liczba biegających. Nie ma dnia, aby ktokolwiek z nas nie spotkał choć jednej osoby w trakcie treningu. Czego biegacz potrzebuje do szczęścia? Ponoć poza dobrymi butami, chęciami i drogą przed siebie, niewiele. Jednak bidon na wodę albo opaska na ramię na smartfon na pewno też się przyda. Moimi faworytami są saszetki na pasku do biegania, zwłaszcza te nieprzemakalne. Z kolei bardziej ekskluzywnym gadżetem dla aktywnych może być opaska sportowa, która monitoruje codzienną aktywność. 

źródło: opengift.pl

Gadżety dla rowerzystów

Jazda rowerem jest frajdą nie tylko dla dzieci, dzięki rowerowi możemy aktywnie spędzić czas i  poznać wiele dotąd nieznanych miejsc. Ilość gadżetów dla rowerzystów jest naprawdę duża i jeżeli planujesz rozdawać tego typu upominki klientom, na pewno znajdziesz wiele fajnych propozycji. Każdemu rowerzyście przyda się saszetka lub torba na rower do schowania niezbędnych rzeczy, osłona na siodełko oraz oświetlenie rowerowe. Ja za najciekawszy prezent dla kolarzy uważam jednak zestawy do roweru. Znajdziemy tam łatki i klej do dętek oraz zestawy kluczy, a każdy, kto miał awarię w trasie, ten wie, że wtedy takie gadżety są bezcenne. Znajdziesz je m.in. tutaj.

źródło: opengift.pl

 

Gadżety dla fanów fitnessu

Tych przybywa z każdym dniem i warto skierować do nich swoją reklamę. Każdej osobie uprawiającej sport, niezależnie od tego, jaki rodzaj aktywności preferuje, na pewno przyda się  torba sportowa lub worek-plecak, do których można schować wszystkie potrzebne rzeczy i sprzęt sportowy. Uniwersalnym upominkiem jest ręcznik sportowy. Jeżeli szukasz funkcjonalnego i mniej oczywistego gadżetu, zdecyduj się na zestaw z ręcznikiem, który dodatkowo jest wyposażony we wkład rozgrzewająco/chłodzący. Jest to przydatny przedmiot, który przyniesie ulgę, kiedy trening mocno da nam w kość. Uniwersalne gadżety sportowe, takie jak  skakanka lub ściskacz do ręki możesz podarować również tym klientom, którzy nie ćwiczą i za  ich pomocą zmotywować ich do podjęcia aktywności fizycznej. źródło: opengift.pl

 

Wszystkie grafiki pochodzą ze strony OpenGift.pl – gadżety reklamowe dla każdego