Atrakcje na wesele Kraków. Znany karykaturzysta

karykaturzysta-na-wesele-Krakow-karykatury-na-zywo

Wśród atrakcji które mogą uświetnić wyjątkowe wesele w Krakowie, jest profesjonalny karykaturzysta eventowy. Dlaczego w Krakowie i Małopolsce taka usługa wśród organizatorów wesel cieszy się coraz większą popularnością? Powodów jest kilka.

Karykaturzysta na wesele w Krakowie

Państwo młodzi planujący wesele w Krakowie często zastanawiają się, jaki może być oryginalny prezent dla gości weselnych, jako podziękowanie za przybycie. Jest wiele dosyć banalnych propozycji, ale to profesjonalne karykatury tej konkurencji wygrywają. Nie dość, że artysta swoją osobowością i talentem sprawia, że goście miłej spędzają ten radosny wieczór, to jeszcze wrócą do domów z wyjątkowym prezentem.

Szybkie karykatury na żywo

Jak wybrać najlepszego karykaturzystę na wesele w Krakowie i w województwie małopolskim? Takiego, który będzie rysował karykatury na żywo? To jedyny taki wieczór w życiu młodej pary, więc nawet jeśli oszczędzać, to na pewno nie na karykaturzyście. Nieudolnie narysowane, do nikogo niepodobne portrety, w dodatku rysowane długo – sprawią, że goście wesela raczej nie będą tej uroczystości mile wspominać.

Karykaturzysta musi nie tylko mieć talent. Musi mieć duże doświadczenie. Być sprawnym manualnie czyli po prostu szybko rysować. Osoby rysowane i osoby czekające na swoją kolejność do stanowiska karykaturzysty nie mogą się nudzić! One chcą jak najszybciej wrócić do udziału w weselnej zabawie.

Jeśli obserwowałaś kiedyś np. na zakopiańskich Krupówkach czy na Starym Mieście w Krakowie jednego z ulicznych karykaturzystów pewnie wydaje ci się, że karykaturzyści eventowi też potrzebują kwadransa na zrobienie karykatury? Nie, oni rysują szybciej. Maksymalnie dwie minuty na jedną karykaturę (z karykaturzystą z Karykatury.com to wyjątkowo możliwe) – to sprawia, że cieszy się tak dużym  powiedzeniem. Że wciąż zapraszany jest na wyjątkowe uroczystości weselne i firmowe eventy, nie tylko w Krakowie.

Wyjątkowa atrakcja na wesele w Krakowie

Nazwisko karykaturzysty, które znajdziesz na Karykatury.com wielu z nas jest znajome. Od lat jego rysunki publikuje ogólnopolska prasa, rysuje w programach telewizyjnych, udziela wywiadów.

O tym, że rysuje niezwykle szybko, przekonuje wszystkich na kolejnych imprezach. Nieprzypadkowo prasa za Oceanem pisała, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Rysował w Nowym Jorku, Australii, na imprezach w Europie. Miał wiele wystaw nie tylko w Polsce. Artysta, którego podpis kojarzy część gości każdego wesela czy firmowego eventu, może uświetnić także Twoją uroczystość.

Nie tylko atrakcja w Krakowie

Wprawdzie piszemy głównie o Krakowie, bo to największe miasto Małopolski, jednak nasz karykaturzysta dojeżdża na podobne uroczystości, niezależnie od miejsca w kraju. W tej części Polski rysował w Zakopanem, Szczyrku, Wiśle, Krynicy-Zdroju i innych miejscowościach w polskich górach, niezależnie od pory roku. Odwiedza Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Bielsko-Białą, Hotele, pałace i inne miejsca, w których odbywają się imprezy firmowe i prywatne uroczystości.

Ile kosztuje karykaturzysta na krakowskie wesele?

Pewnie sądzisz, że tej klasy artysta życzy sobie bardzo wysokie honorarium? Tu cię zaskoczymy. Gdyby tak było, nie byłby nieustannie zapraszany na kolejne eventy. Jego honorarium jest bardzo rozsądne, w zasięgu organizatorów polskich wesel, dlatego  wciąż ma dużo pracy.

A teraz niespodzianka. Choć podobno w Krakowie są karykaturzyści, agencje weddingowe, eventowe, szefowie różnych firm oraz osoby planujące wesele, wolą zatrudniać wyjątkowego artystę z Karykatury.com, choć wiąże się to z dojazdem. Bo w tym fachu liczy się talent, solidność i wieloletnie doświadczenie.

Jak zarezerwować termin

Wprawdzie to co przeczytałeś wyżej jest szalenie ważne, potencjalni klienci wraz z pytaniem o honorarium, powinni pytać o dostępność konkretnego terminu.

Jednego dnia w Polsce odbywa się wiele podobnych uroczystości, a znany karykaturzysta z Karykatury.com jednego wieczora może uświetnić tylko jedną z nich. Możesz nie uwierzyć, ale jego kalendarz zaczyna się zapełniać na 2 lata przed terminem eventów i wesel. Szczególnie jeśli to weekend, choć zdarzają się terminy wolne jeszcze na kilka miesięcy przed eventem. Dlatego warto pytać.

Najlepsi artyści branży eventowej mają dużo pracy, więc o takiej wyjątkowej atrakcji na wesele w Krakowie, jak profesjonalny karykaturzysta eventowy z Karykatury.com, najlepiej pomyśleć na długo przed terminem uroczystości weselnej.