Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji?

pexels-pixabay-52954

Większość z nas podczas podróży robi sporo zdjęć. Robimy to, ponieważ naprawdę chcemy pamiętać dobre chwile, które przeżyliśmy podczas zwiedzania świata. Jedynym problemem jest to, że rzadko znajdujemy czas, aby je wyjąć i cieszyć się nimi. W rezultacie wspomnienia z podróży bardzo łatwo ulegają zatarciu.

Aby pomóc Ci upewnić się, że tak się nie stanie, przygotowaliśmy kilka sugestii. Wszystkie są łatwe i tanie w wykonaniu, więc sprawdźmy je!

Zaznacz na mapie miejsca, w których byłeś

Śledzenie na mapie świata wszystkich miejsc, które miałeś szczęście odwiedzić, to skuteczny sposób na zapamiętywanie, gdzie byłeś. Firmy takie jak firma zajmująca się drukiem na płótnie sprzedają naprawdę ładne wersje, które będą fantastycznie wyglądać na ścianie. Co ważne, są one specjalnie zaprojektowane tak, aby można było w nie wbić szpilki.

Jeśli chcesz, możesz użyć pinezek w różnych kolorach, aby wskazać, na jakim rodzaju wakacji byłeś, odwiedzając dane miejsce (na przykład niebieski oznacza wakacje na nartach, złoty oznacza wycieczki surfingowe i czerwony oznacza wędrówki). Innym podejściem jest użycie różnych kolorowych pinezek do oznaczenia roku, w którym odwiedziłeś poszczególne miejsca docelowe.

Użyj swoich zdjęć, aby stworzyć ścianę z obrazami

Umieszczenie kilku zdjęć na wystawie to naprawdę dobry sposób, aby upewnić się, że zapamiętasz swoje ulubione cele podróży… A możesz to zrobić na wiele sposobów! Możesz po prostu kupić wiele małych ramek do zdjęć i umieścić w każdej z nich zdjęcie. Gdy będziesz mieć ich wystarczająco dużo, możesz ułożyć je w przyjemne wzory na ścianach.

Innym podejściem jest wykonanie kopii zdjęć i przyklejenie ich na drzwiach lodówki. Aby mieć pewność, że utrzymanie lodówki w czystości będzie nadal łatwe, wystarczy nałożyć na nią lepki plastik lub polakierować. Ale rób to tylko wtedy, gdy jesteś gotowy zostawić te zdjęcia na miejscu na dłuższą metę! Teoretycznie w każdej chwili możesz zdjąć zdjęcia i przywrócić lodówkę do poprzedniego stanu. Nie mogę jednak zagwarantować, że będzie to możliwe!

Zamów spersonalizowane elementy fotograficzne do swojego domu

Obecnie możesz umieścić swoje wyjątkowe obrazy na wszelkiego rodzaju przedmiotach gospodarstwa domowego, takich jak kubki, etui na telefony i pościel.

Postaw na dekorację!

Jeśli nie jesteś szczególnie aktywnym podróżnikiem, nie martw się, ponieważ nadal możesz tworzyć przedmioty dekoracyjne o tematyce podróżniczej i używać ich w swoim domu. Mnóstwo inspiracji znajdziesz na takich miejscach jak:

  • YouTube,

  • fora rękodzielnicze,

  • Pinterest.

Utwórz fizyczny album z wycinkami

Tworzenie tradycyjnego albumu z wycinkami jest łatwe, zwłaszcza jeśli dodajesz kilka stron za każdym razem, gdy wracasz z podróży. Siedzenie i przeglądanie tej książki z kimś to wspaniały sposób na spędzenie kilku godzin. To świetna zabawa i relaks. Podobnie jak zamówienie fotoksiążki. Możesz zastosować kilka podejść. Jednym z najlepszych jest kupowanie albumu ze zdjęciami w starym stylu z każdej odwiedzonej podróży lub miejsca i wypełnienie go kombinacją zdjęć i tekstu pisanego.

Przyklejenie pendrive’a do wewnętrznej strony okładki, na którym znajdują się wszystkie istotne filmy i zdjęcia z podróży, pozwoli Ci zachować pełny obraz każdego doświadczenia.

BIM – Rewolucja w Budownictwie Dzięki Technologii