PANS i Krosno – uczelnia i miasto akademickie spełniające wysokie wymagania

pexels-rodolfo-quirós-1848731

Każdy student ma inne doświadczenia, pochodzenie i potrzeby, które należy zaspokoić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych usług wsparcia dla studentów, dostępu do pewnych udogodnień lub wiesz na pewno, że radzisz sobie lub zmagasz się z określonymi środowiskami lub otoczeniem, przedyskutuj to z każdym wariantem uczelni, zanim odpowiesz na swoje oferty.

Jest jednak w tym natłoku opcji pewna placówka, która spełnia nawet najwyższe oczekiwania. To KPU, dzisiaj już Akademia Nauk Stosowanych (PANS) – od 1.01.2023 znajdująca się w elitarnym gronie najlepszych akademii nauk stosowanych w Polsce.

Jeśli masz ważne potrzeby, powinieneś przyjąć ofertę tylko od najlepszej uczelni, która jest w stanie zaspokoić te potrzeby. PANS zdaje się być właśnie takim wyborem. Kadra Akademii dokłada wszelkich starań, aby nie tylko jakość kształcenia była na najwyższym poziomie, ale też by samo integracyjne środowisko działało dla wszystkich studentów – niezależnie od indywidualnych potrzeb.

KPU jaki PANS – jeszcze więcej możliwości

Jak podkreślają władze uczelni – zmiana statusu i nazwy to dopiero początek wielkiej reformy. Przyszłość ma przynieść krośnieńskiej uczelni nowe perspektywy i możliwości, tak jak przyniosła ten zaszczytny awans do grona Akademii Nauk Stosowanych – a Ty możesz stać się częścią tej świetlanej historii.

Nie spiesz się z wyborem, ale weź PANS pod uwagę

Ostatecznie wybór odpowiedniej oferty to poważna decyzja. Nie należy tego robić lekko, dlatego warto poświęcić czas na rozważenie każdej opcji. Ostrożnie rozważ swoje oferty, porozmawiaj z przyjaciółmi lub rodziną i zastanów się długo nad tym, gdzie i co chciałbyś studiować.

Biorąc to pod uwagę, nie możesz też podejmować decyzji w nieskończoność. Gdy otrzymasz wszystkie swoje oferty – zostaną Ci również przydzielone terminy decyzji, w których bezwzględnie musisz odpowiedzieć na swoje oferty. Terminy te będą się różnić w zależności od tego, kiedy otrzymałeś wszystkie swoje oferty – ale jeśli nie odpowiesz na swoje oferty w podanym terminie, zostaną one automatycznie odrzucone.

PANS wybrane, co dalej?

Wybór specjalizacji jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy absolwent liceum, czy technikum. Presja podążania właściwą drogą jest ogromna. Nie chcesz tracić czasu na robienie czegoś, czego nie lubisz, prawda? Twoja przyjemność niesie ze sobą ogólne wyniki i doświadczenie na uniwersytecie. Określa twoją pasję do kontynuowania nauki, dopóki nie otrzymasz zwoju. PANS ma naprawdę wiele interesujących opcji do zaproponowania w tym zakresie, tak samo jak miasto Krosno – teraz już w 100% akademickie.

Nadal nie możesz się zdecydować? Zadaj sobie pytanie, dlaczego? Dlaczego planujesz kontynuować studia? Nie możesz się doczekać osiągnięcia czegoś wartościowego i znaczącego? Spróbuj ustalić wynik, którego oczekujesz za trzy do pięciu lat. Dla absolwenta szkoły średniej Twoim celem powinno być uzyskanie dyplomu ukończenia studiów wyższych, który może przyspieszyć poszukiwanie pracy i rozwój kariery.

Możesz omówić opcje nauki z rodziną, seniorami i doradcą. Ich rady będą bardzo pomocne!