Zobacz Kraków z przewodnikiem – atrakcje o których nie znałeś

wzgorze-wawelskie1

Zwiedzanie Krakowa w sposób samodzielny nie zawsze jest dobrym wyborem, ponieważ zdecydowanie przyjemniej podróżuje się przez Kraków z doświadczonym przewodnikiem, który zna miasto i wie, w które miejsca zabrać zainteresowanych turystów, aby wycieczka im się spodobała. Przewodnik Ewa Gawryła świadczy wysokiej jakości usługi w tym zakresie, na które zdecydować może się każdy turysta chcący odwiedzić Kraków i zobaczyć w nim najciekawsze miejsca.

Zwiedzanie odbywa się w doskonałej atmosferze, każdej osobie poświęcana jest uwaga, dodatkowo na usługi zdecydować można się w bardzo przystępnych cenach. Na terenie Krakowa znajduje się wiele ciekawych miejsc, które trzeba koniecznie zobaczyć, gdy turysta przyjeżdża do tego miasta, lecz trafienie do niektórych atrakcji turystycznych jest bardzo ciężkie, dlatego warto skorzystać z kompleksowej oferty zwiedzania oferowanej przez profesjonalnego przewodnika.

Co najczęściej zwiedzamy w Krakowie?

Do zwiedzania zainteresowani mają wiele atrakcji turystycznych: Stare Miasto, Zamek na Wawelu, podziemia Rynku Krakowskiego, Sukiennice, liczne muzea, obiekty sportowe, ścieżki dydaktyczno-przyrodnicze, krakowskie sanktuaria i budowle sakralne, zabytki historyczne, Nową Hutę, Krakowski Uniwersytet Jagielloński, czy też Ojcowski Park Narodowy. Nawet jeśli widziałeś część z tych atrakcji to na pewno nie znasz wszystkich historii związanych z tymi miejscami – warto je usłyszeć od doświadczonego przewodnika.

Bardzo dobrą informacją dla zainteresowanych osób jest to, że przewodnik ma wszelkie uprawnienia do oprowadzania wycieczek grupowych po muzeach oraz podziemiach. W ten sposób każdy turysta może liczyć na możliwość zwiedzania podziemi Rynku, ale nie zabraknie też wycieczki do Komnat mieszczących się w Zamku na Wawelu, dzięki czemu będzie można je obejrzeć na własne oczy i zobaczyć, jak żyli dawni władcy i jakie mieli luksusy do dyspozycji.

Z oferty przewodnika skorzystać mogą zarówno grupy, firmy, jak i osoby indywidualne. Możliwość przeprowadzenia wycieczki przez poszczególne miejsca trzeba wcześniej uzgodnić, aby zarezerwować dogodny termin dla klienta, ale też dla przewodnika. W grę wchodzi też możliwość oprowadzania wycieczek anglojęzycznych, ponieważ przewodnik doskonale porozumiewa się z ludźmi w języku angielskim, więc nie będzie problemów z tym, aby przekazać turystom najważniejsze informacje o danych zabytkach.

Więcej informacji na stronie: zobacz.krakow.pl, sprawdź cennik przewodnika