Yerba Mate El Pajaro recepta na zimową apatię

yerba_mate_el_pajaro_despalada

Yerba Mate El Pajaro jest marką, która podbija serca osób lubiących intensywny smak yerby. Wychodzi także naprzeciw każdemu, kto dba o środowisko, ceni organiczne produkty i zrównoważony rozwój gospodarczy. Susz użyty w El Pajaro pochodzi bowiem z ekologicznych plantacji z Paragwaju. Uprawa ostrokrzewu paragwajskiego przebiega w całkowicie naturalnym otoczeniu, wzrasta na wysokiej jakości glebie i nie jest traktowany nawozami sztucznymi, pestycydami czy GMO. Yerba Mate El Pajaro Despalada posiada ponadto unijny certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. Dzięki takiej dbałości o roślinę, otrzymujemy produkt o niebywałej mocy i smaku. Wprawni koneserzy yerba mate dostrzegą to już po odżywczym zapachu, jaki unosi się po otwarciu opakowania.

Yerba Mate El Pajaro Despalada bez patyczków i pyłu

Większość yerba mate produkowanych w Paragwaju to elaborady. Oznacza to, że posiadają patyczki i odpowiednią dozę pyłu. Paragwajczycy uważają, że w tym tkwi moc ostrokrzewu. Tymczasem dla niektórych użytkowników yerba mate, patyczki i pył są zbędne, a nawet przeszkadzają w piciu. Dlatego właśnie producenci El Pajaro postanowili stworzyć wersję tej yerby bez patyczków. Patyczki generalnie nie posiadają wartości odżywczych, dodawane są z reguły dla uzupełnienia suszu. Łatwiej też się go pije przez bombillę. Yerba Mate El Pajaro Despalada pokazuje więc pełnię yerby w yerbie! Tylko listki! I to jakie – pochodzące z czystych terenów, uprawiane z dbałością o ekologię, posiadają wysokie stężenie mateiny i innych związków czynnych. Tym samym to naprawdę mocna yerba mate.

Yerba Mate El Pajaro Despalada: smak i siła w jednym

Yerba Mate El Pajaro Despalada smakuje i działa wyraziście! Dymny aromat nie jest tak bezkompromisowy, co w klasycznych yerbach paragwajskich (z uwagi na bardziej naturalny proces produkcji). Mamy za to wysoką zawartość garbników, dodających goryczy i nut kwaskowych w naparze. Każde zalanie tej yerby to podróż przez siłę pobudzenia i prawdziwy smak ostrokrzewu paragwajskiego. Na El Pajaro Despalada powinni zwrócić uwagę ci, którym odpowiada gorzka, wyrazista yerba, bez zbędnych patyczków i innych dodatków. El Pajaro Despalada to czysta yerba mate dla wytrawnych konsumentów Zielonego Złota Indian Guarani. Sklep Yerbamarket.com zaprasza serdecznie po najlepsze gatunki i marki yerba mate oraz akcesoria do parzenia yerby!