Wygodne zwiedzanie w większej grupie? Spróbuj wynajmu busów!

d36c9aeec7e65fa5b4d7038c2c45885f-(1)

Wygodne zwiedzanie w większej grupie? Spróbuj wynajmu busów!

Jeżeli chcesz wygodnie zwiedzić Kraków z grupą przyjaciół, możecie potrzebować pojazdu większego niż samochód osobowy. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest wynajem busów i minibusów.

  • Dla kogo jest wynajem minibusów i busów?
  • Ile kosztuje wynajem busów?
  • Gdzie szukać pojazdów do wynajęcia?

Dla kogo jest wynajem minibusów i busów?

Wynajem busów i podobnych pojazdów to doskonałe rozwiązanie w każdej sytuacji, w której zaistnieje potrzeba przewozu wielu osób w komfortowych warunkach. Wynajęcie autokaru lub busa sprawdzi się więc podczas imprez okolicznościowych (na przykład przewiezienie gości weselnych), a także organizowania wycieczki, pielgrzymki lub wyjazdu wakacyjnego – wszędzie tam, gdzie transport prywatnymi samochodami osobowymi lub komunikacją miejską byłby niepraktyczny. Wynajem minibusów to także wygodna opcja dla osób, które planują zwiedzanie większą grupą, a nie mają do dyspozycji dostatecznej liczby miejsc w samochodzie. Pojazdy dostępne do wynajmowania mają również dodatkową, niezaprzeczalną zaletę, którą jest bezpieczeństwo: ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany i dokumentowany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie spotka cię przykra niespodzianka.

Ile kosztuje wynajem busów?

Cena za wynajem minibusa, busa lub autokaru zależy od kilku czynników. Przede wszystkim jest to: rodzaj pojazdu (większe i bardziej luksusowe będą droższe), obecność kierowcy (jego pensja, ubezpieczenie etc. podnoszą koszt wynajmu) czy czas wynajęcia pojazdu (im dłuższy czas wynajmu, tym taniej wychodzi opłata w przeliczeniu na dzień). Koszt wynajmu zależy też oczywiście od wybranego przez klienta usługodawcy – niektóre firmy mają bardziej atrakcyjne cenowo oferty niż inne. Jeżeli organizujesz prywatny wyjazd, warto jest policzyć koszt dzieląc cenę na liczbę uczestników wycieczki i na tej podstawie dobierając najbardziej optymalne rozwiązanie (może się na przykład okazać, że bardziej opłacalne będzie wynajęcie trochę większego pojazdu).

Gdzie szukać pojazdów do wynajęcia?

Jeżeli interesuje cię wynajem minibusa, busa czy autokaru, koniecznie zajrzyj na stronę http://www.mattransport.pl/. W ofercie tej krakowskiej firmy możesz znaleźć wiele pojazdów do wynajęcia (oprócz autokarów i busów dostępne są również luksusowe samochody osobowe), a także różnorodne usługi transportowe – między innymi transfer lotniskowy, obsługa wydarzeń kulturalnych i sportowych czy zorganizowane wycieczki na terenie kraju i za granicą. Wszystkie pojazdy dostępne we flocie są w znakomitym stanie wizualnym i technicznym, a także uczestniczą w regularnych przeglądach, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo komfortowe i w pełni bezpieczne.