Wodoodporny podkład na łóżko który dobry?

greg-rivers-YeP1MUZDSsE-unsplash

Łóżko oraz materac jest jednym z najbardziej kosztownych elementów wyposażenia każdej sypialni. Niestety pomimo swojej wysokiej ceny, wszystkie materace są w jednakowym stopniu narażone na zabrudzenia i przemakanie. Wystarczy jednak podczas zakupów nie zapomnieć o podkładzie, który nie należy do drogich, a jego działanie czyni cuda. Rozlanie w łóżku napoju skończy się wówczas wyłącznie zniszczeniem pościeli i kołdry. Bez względu na ilość rozlanego płynu, ochraniacz zawsze staje na wysokości zadania. Jego powierzchnia wykonana jest z bawełny, która dodatkowo działa pozytywnie podczas snu, gdyż świetnie przepuszcza powietrze. Wewnątrz membrana poliuretanowa doskonale zatrzymuje wszystkie substancje. Podczas snu nie jest wyczuwalny, nie szeleści ani też się nie przemieszcza, ponieważ stabilnie trzymają go cztery, mocne gumki po bokach. Zalecany także dla niemowląt, aby uniknąć konieczności wymiany materaca na nowy, a także przyczynić się do zdrowego snu dziecka. Podkład jest również doskonały przed zabrudzeniami jasnych materacy, które powstają wskutek kolorowych prześcieradeł.

Podkład na łóżko czy warto?
Produkt nadaje się idealnie dla alergików – ma właściwości antyalergiczne, osób z nerwobólami oraz dolegliwościami reumatycznymi, które dają o sobie znać najczęściej podczas snu.
Prześcieradła są wyprodukowane z dzianin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard .
Od góry prześcieradło pokryte jest wygodnym i przyjemnym w dotyku materiałem frotte. Jego spód stanowi membrana poliuretanowa, która chroni materac przed zamoczeniem, zabrudzeniem potem oraz nieprzyjemnymi zapachami.
Jego wykonanie z bezpiecznych materiałów sprawia, że nie powoduje on odparzeń, jest sterylny oraz delikatny dla skóry.

Bakterie w sypialni mogą być niebezpieczne dla zdrowia zwłaszcza w przypadku osób wrażliwych i mało odpornych. Na ich uniknięcie, znacząco wpływa częsta zmiana pościeli, ale nie jest to najskuteczniejsze rozwiązanie. Ochraniacz na materac nieprzemakalny to praktyczny przedmiot, którego nie może zabraknąć, gdy zależy nam na zdrowiu swoim oraz całej rodziny. W połączeniu ze świeżą pościelą pozwoli na opanowanie rozwoju wolnych rodników, a także ich całkowite wyeliminowanie. Ochraniacze polskiej produkcji to wysokiej jakości wyroby niezakłócające jakości snu. Zewnętrzna powierzchnia bawełniana odprowadza powietrze i wilgoć, w przypadku upałów polepszając tym samym komfort i samopoczucie. Membrana polyuratanowa nie przepuszcza substancji płynnych w żadnej ilości. Zastosowanie mat ochronnych znajduje również swoje miejsce w szpitalach oraz hotelach, ponieważ pozwala to na kontrolowanie czystości na salach chorych i operacyjnych oraz w pokojach gości. Ochraniacz wystarczy tylko wyprać, a zakładanie i zdejmowanie jest łatwe za pomocą gumek.