Wieczór panieński w Krakowie? Co wpisać na listę zakupów?

girl-1748314_640

Organizacja wieczoru panieńskiego to tradycja, od której najczęściej nie robimy żadnych ustępstw. Przyszła panna młoda na krótko przed ślubem bawi się na ostatniej panieńskiej imprezie i ma możliwość zrelaksowania się przed stresem i nerwami, jakie z pewnością czekają na nią podczas organizowania ślubu i wesela. Najczęściej przygotowaniem wieczoru panieńskiego zajmuje się jej druhna, zwykle jednak dba o to, by atrakcje były dopasowane do potrzeb przyszłej panny młodej.

Wieczory panieńskie organizowane są na wiele sposobów. Najczęściej druhna zaprasza najbliższe przyjaciółki czy kobiety z rodziny panny i pana młodego do wspólnej zabawy. Imprezy polegają na zabawie najpierw w domu, a później gdzieś w knajpce czy w klubie. Najczęściej wieczorowi towarzyszy szereg atrakcji oraz typowych gadżetów, bez których nikt nie wyobraża sobie dobrze zorganizowanego wieczoru panieńskiego. O gadżety warto zadbać odpowiednio wcześniej – organizowanie wszystkiego i kupowanie na ostatnią chwilę nigdy bowiem nie jest dobrym pomysłem.

Akcesoria na wieczór panieński

Aby wieczór panieński doskonale się udał, a wspomnienia były pozytywne i zapamiętane na długo, warto przede wszystkim dobrze go zaplanować. Osoba organizująca powinna zrobić pannie młodej niespodziankę, ale jednocześnie zadbać o to, by impreza spełniała jej oczekiwania i była zgodna z jej zainteresowaniami, jeśli chodzi o muzykę, jedzenie czy nawet odpowiednio wybrany klub. Warto również zadbać o wszystkie gadżety, które sprawdzają się na tego typu imprezach. Mogą to być różne akcesoria ubraniowe, opaski na włosy, a także balony, szczególnie te przygotowane specjalnie na taką okazję. Obecnie balony na 18 i na inne ważne wydarzenia dostępne są w ogromnej gamie kolorów, wzorów i kształtów, można więc bez problemu znaleźć takie, które będą dopasowane do tematyki imprezy. Balony na wieczór panieński można wybrać specjalnie dedykowane na tę imprezę. Świetnie sprawdzają się tez balony litery i cyfry, z których można układać ciekawe, efektowne napisy.

Weekendowe wieczory panieńskie

W ostatnim czasie bardzo popularne są wieczory panieńskie, które wbrew nazwie nie trwają wyłącznie jeden wieczór, a na przykład cały weekend. W tym czasie można zorganizować wypad do któregoś z miast europejskich lub wyjazd do domku nad jeziorem czy do spa. Możliwości jest całe mnóstwo, najczęściej wybór opcji zależy od upodobań panny młodej oraz oczywiście od stanu portfela osób organizujących imprezę. Planując weekendowy wyjazd za granicę w towarzystwie kilku koleżanek trzeba bowiem liczyć się ze sporym wydatkiem. Z drugiej jednak strony, wieczór panieński to jedyna taka impreza w życiu i dobrze jest zadbać o to, by odbyła się z rozmachem i w odpowiedniej oprawie. Dzięki temu przyszła panna młoda będzie miała niezwykle wspomnienia na długi czas.