Użytkowanie pojazdu bez konieczności zakupu czyli leasing samochodowy dla przedsiębiorstw i osób prywatnych.

speed-1249610_640

Potrzebujesz auta ale tylko na określony czas? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w postaci leasingu samochodowego. Chcesz poznać więcej szczegółów – skorzystaj z wygodnej kalkulacji leasingu już teraz!

Pojazd to środek, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie może stać się łatwiejsze i przyjemniejsze. Posiadanie samochodu powoduje, że kontakt i współpraca z klientami, pracownikami czy partnerami staje się bezproblemowa, a właściciel zyskuje mobilność na najwyższym poziomie. Zakup auta wiąże się z wysokim i jednorazowym kosztem. Nie każdy posiada odpowiednie środki, aby dokonać takiego wydatku. Odkąd na rynku powstało atrakcyjnie rozwiązanie w postaci leasingu samochodowego kalkulatornikt nie musi się już tym martwić. Jest to propozycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno u przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Skorzystanie z takiej oferty daje możliwość korzystania z pojazdu bez żadnych ograniczeń. Leasingobiorca użycza samochód z instytucji finansowej, a co za tym idzie nie staje się jego właścicielem. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Klienci mogą cieszyć się niską wpłatą własną, niewielkimi obowiązkami w zakresie dokumentacji, a także korzystnym zabezpieczeniem majątkowym. Dla właścicieli firm jest to obecnie jeden z najprostszych rodzajów finansowania środka trwałego.

Osoby poszukujące propozycji adekwatnej do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań mogą skorzystać z wygodnego i co istotne całkowicie darmowego narzędzia jakim jest kalkulator raty leasingu. Jest to element asortymentu wchodzącego w skład przedsiębiorstwa CLS. Klienci odwiedzający stronę internetową mogą w niespełna 5 minut poznać wysokość składki leasingowej. Odbiorca dokonujący kalkulacji musi podać informacje na temat modelu pojazdu, jego wartości, długości umowy, a także oczekiwanej kwoty za jaką chciałby wykupić auto po zakończeniu zobowiązania. Bardzo ważnym aspektem jest fakt, iż przygotowane obliczenia są wyłącznie ofertą, a co za tym idzie poszczególne składniki na umówię mogą się różnic. Ponadto wynik nie bierze pod uwagę ubezpieczeń OC, AC, a także własnych zdolności kredytowych czy obowiązujących promocji. Niemniej jednak kalkulacja leasingu pomaga określić planowane wydatki przedsiębiorstwa, a sam leasing zabezpieczyć płynność finansową. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań czy wątpliwości o radę można zapytać profesjonalistów zatrudnionych w CLS.