Urodziny dzieci przeniesione z sal zabaw do domów – jak to ogarnąć?

table-1571732_960_720

Czy wiesz, że w ciągu jednego roku jest ponad 31 milionów sekund? Jeśli jesteś rodzicem, możesz argumentować, że ta liczba powinna być znacznie mniejsza. Chociaż wydaje się, że dzieci dorastają zbyt szybko, każdy rok daje Ci wiele pięknych okazji, aby obserwować, jak rosną, uczyć je i kochać.

Chociaż można by przysiąc, że dziecko urodziło się wczoraj, zaplanowanie przyjęcia urodzinowego to świetny sposób na uczczenie tego ważnego momentu w jego życiu. Chcesz wiedzieć, jak zaplanować specjalne przyjęcie urodzinowe w czasach, kiedy oddanie organizacji w rąk fachowców nie jest możliwe? Czytaj dalej, aby uzyskać całkiem sporo przydatnych wskazówek.

Utwórz małą listę gości

Jeśli chodzi o przyjęcia urodzinowe, większość dzieci byłaby zachwycona, gdyby miała ogromną listę gości. Ponieważ jednak dzieci nie są tak świadome tego, co się dzieje, całe to zamieszanie może je zaskoczyć. Aby Twoje dziecko było szczęśliwe, najlepiej zorganizować jego pierwsze urodziny jako kameralne spotkanie. Jeśli martwisz się, że nie chcesz nikogo pominąć, zawsze możesz uprzejmie wyjaśnić sytuację. W przyszłości będzie dużo więcej zabawnych przyjęć urodzinowych, kiedy Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się większymi wydarzeniami.

Zaplanuj harmonogram swojego dziecka

Chociaż dzieci nie muszą wcześnie wstawać i iść do pracy, mają własny, niepowtarzalny harmonogram. Jeśli wiesz, że Twoje dziecko robi się kapryśne po południu z powodu zmęczenia, zaplanuj imprezę rano, kiedy poczuje się najlepiej. Niektóre dzieci mają cięższe do okiełznania harmonogramy niż inne. Jeśli zdarzy się, że Twoje dziecko jeszcze chodzi na drzemki, wystarczy ustawić godzinę przyjęcia tak, aby dziecko zdrzemnęło się przed rozpoczęciem uroczystości. Ponieważ dzieci mogą spać nawet 18 godzin dziennie, zaplanuj imprezę, która nie potrwa dłużej niż 2 godziny. To może nie wydawać się długo, ale możesz dobrać wspaniałe dekoracje na urodziny, zaserwować ciasto, zrobić kilka zdjęć i przez chwilę cieszyć się rozmową z innymi rodzicami.

Wyślij zaproszenia

Gdy lista gości i szczegóły przyjęcia są już ugruntowane, nadszedł czas, aby wysłać zaproszenia. Projektując zaproszenia na pierwsze urodziny, dobrze jest dołączyć zdjęcie swojego dziecka, ponieważ jest on gwiazdą wydarzenia. Nie zapomnij podać wszystkich ważnych szczegółów na zaproszeniach, aby uniknąć nieporozumień. Jeśli ustawisz godzinę rozpoczęcia i zakończenia, nie będziesz musiał martwić się, że goście będą przychodzić każdy inaczej.

Dbaj o środowisko imprezy przyjazne dziecku

Kiedy ludzie mają dzieci, powszechną praktyką jest zabezpieczanie domu przed dziećmi, aby chronić je przed ostrymi narożnikami i przedmiotami, których nie należy wkładać do ust. Jeśli Twój dom jest już zabezpieczony przed dziećmi, nie będziesz mieć zbyt wiele dodatkowej pracy do wykonania. Jeśli planujesz przenieść imprezę na zewnątrz lub w nowe miejsce, musisz to uwzględnić w takich przygotowaniach. Zrób to zanim jeszcze weźmiesz się za dobieranie dekoracji, bo jak zobaczysz te wszystkie cuda, którymi możesz uświetnić urodziny dziecka – zapomnisz o wszystkim innym!

Idealny prezent dla nowonarodzonego dziecka? Interaktywny miś Feel Bear prezentmarzen.com/feel-bear-interaktywny-mis-z-twoim-glosem/