Top ten ekspertów SEO w Krakowie – zobacz nasz ranking

W ostatnich latach zaobserwowaliśmy duży wzrost pracowników przyjmowanych do firm i działów pozycjonerskich. Ich usługi są dostępne w formie zdalnej, jak również stacjonarnie, na terenie całej Polski. Postanowiliśmy zobaczyć jak kształtuje się branża SEO w stolicy Małopolski. Do tego tematu podejdziemy jednak nieszablonowo i od razu sprawdzimy umiejętności naszych ekspertów w tej dziedzinie. Oto top 10 specjalistów wyłonionych po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy „pozycjonowanie kraków”.

1. Promotraffic

Znani również pod dawną nazwą SEOkraci. Gwarantują znajomość nowoczesnych technik pozycjonerskich, które powodują wzrost sprzedaży oraz podniesienie poziomu odwiedzin nawet o kilkaset procent. Swoją siedzibę posiadają przy ul. Wadowickiej 8A.

2. SEO4.net

Firma chwali się wieloletnim doświadczeniem w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych. Mogą pochwalić się bogatym portfolio oraz udaną współpracą z wieloma przedsiębiorstwami, m.in. Grupą TAURON. Adres: ul. Kordylewskiego 7/18 31-542 Kraków.

3. DEVA Group

Ponad 10 lat doświadczenia, realizacja wielu form kampanii promocyjnych, w tym pozycjonowania, marketingu szeptanego, reklam na YouTube czy programu Google AdWords oraz regularnie aktualizowany blog – to wszystko oferuje właśnie ta firma, dostępna przy ul. Łokietka 8b/66.

4. Mateusz Kozłowski

W tym zestawieniu jedyny specjalista, który działa samodzielnie. Zajmuje się obsługą klientów na całym świecie. Swoje doświadczenie popiera listami referencyjnymi oraz licznymi firmami, z którymi współpracował. Kontakt telefoniczny: 514-295-810.

Sklep SEO - raport zawsze pod ręką!5. MK Group

Przedstawiają się jako pionierzy w zakresie pozycjonowania w Polsce i Europie. Od 15 lat zajmują się ogólno pojętym marketingiem internetowym. Swoje wyniki, czyli moc pozycjonowania oraz zadowolenie i sukces klientów oceniają na 99 %. W 2014 r. otrzymali wyróżnienie w konkursie Laury Magellana dla Najlepszej Firmy SEO. Swoją siedzibę posiadają przy ul. Gen. Karcza 11.

6. Fusion Marketing

To agencja kreatywna, która kładzie nacisk nie tylko na pozycjonowanie stron internetowych, ale również na projektowanie stron i identyfikacje wizualne marek. Wyróżniają się możliwością darmowego przetestowania oferowanych technologii przez 14 dni. Firma zlokalizowana jest przy os. Centrum A 4.

7. inVETTE

Stawiają na nowoczesne rozwiązania, w szczególności aplikacje mobilne. Każdy, kto zajrzy na ich stronę, może zobaczyć przykładowe realizacje zleceń oraz dowiedzieć się, że aż 88 % klientów przedłuża umowy z inVETTE. Adres to: ul. Lipowa 3, 30-702 Kraków.

8. Agencja Gebuko

Pozycjonowanie, projektowanie WWW, kampanie AdWords, audyt stron i sklepów, digital-PR, pozycjonowanie lokalne – to dziedziny, w których specjalizuje się agencja Gebuko. W Krakowie znajdziemy ich przy ul. Mieszka I 32/2.

9. inetmedia.pl

Reklamują się jako skuteczny e-marketing. Ich mocną stroną jest możliwość bardzo szybkiej wyceny po napisaniu i wysłaniu przez nas wiadomości. Współpracowali z takimi markami jak: Husqvarna, Amica czy apteka internetowa domzdrowia.pl. Biuro znajduje się przy ul. Magdaleny Samozwaniec 39 i jest czynne w dni robocze od 8 do 16.

10. MTWeb

Ta agencja interaktywna jest obecna na rynku od 2005 r. Przez 11 lat istnienia zrealizowała wiele kampanii i projektów, przede wszystkim z zakresu pozycjonowania i kampanii wyszukiwarkowych. Pracownicy dbają o regularne dodawanie aktualności oraz wpisów na firmowym blogu. Dostępni drogą internetową oraz stacjonarnie, przy ul. Kopernika 22/3.

Zobacz również pozycjonowanie stron z damtox.pl