Top 5 szkół tańca w Krakowie.

ballroom-dancing-toronto-386

W dobie, gdy taniec cieszy się bardzo dużym powodzeniem, powstaje coraz więcej szkół tańca. Dla jednych będzie to dobra informacja, dla innych już nie, bo przez tak dużą konkurencję, jeszcze trudniej będzie w Krakowie znaleźć odpowiednią dla siebie szkołę tańca. Jak sobie z tym poradzić? Możesz przeglądać poszczególne oferty lub skorzystać z naszego rankingu najlepszych krakowskich szkołach tańca.

Szkoła Tańca Nova

Jest to krakowski oddział Szkoły Tańca Nova, która na rynku krakowskim działa już od 2007 roku. Zajęcia tutaj prowadzone są w niewielkich grupach, dzięki czemu wszyscy mogą się lepiej poznać. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów, którzy nie tylko są świetnymi tancerzami, ale przede wszystkim mają talent, pasję i odpowiednie kwalifikacje. W Szkole Tańca Nova kładzie się nacisk na jakość, zarówno w metodach nauczania, jak i tworzeniu przyjaznej atmosfery oraz na efektywne nauczanie. Na kurs tańca mogą tutaj zapisać się przede wszystkim dorośli, ale dla młodzieży również są organizowane specjalne zajęcia. To idealne miejsce dla par. jak również dla singli, czy całych rodzin. Można zapisać się na zajęcia z tańca nowoczesnego, współczesnego oraz klasycznego.

Szkoła Tańca Dancefloor

Na drugim miejscu w naszym rankingu uplasowała się szkoła Dancefloor, która twierdzi, że „jej głównym celem jest poprawa samopoczucia gości poprzez zapewnienie zajęć tanecznych na najwyższym poziomie”. I faktycznie, każdy kursant, który zapisał się na zajęcia potwierdza, że to był idealny wybór. Szkoła prowadzi zajęcia dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, zarówno w parach, jak i solo. W Szkole Tańca Dancefloor każdy znajdzie coś dla siebie, można brać udział w zajęciach grupowych, lub indywidualnych z tańca towarzyskiego, tańca brzucha, hip-hopu, salsy etc.

Egurrola Dance Studio Kraków

W naszym rankingu top szkół tańca nie mogło zabraknąć Egurrola Dance Studio. Do swojej dyspozycji kursanci mają 5 sal tanecznych, które są przystosowane do prowadzenia zajęć dla grup w różnym wieku. To właśnie tutaj wszyscy zainteresowani mogą nauczyć się swoich ulubionych technik tańca, a tancerze i adepci tańca mogą rozwijać swój talent pod okiem profesjonalnych instruktorów. Oferta Egurrola Dance Studio Kraków jest bardzo bogata i różnorodna, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

AT Szkoła Tańca

Akademia Tańca AT to szkoła z tradycjami, która powstała w 1992 roku. Prowadzone są w niej zajęcia taneczne dla młodzieży oraz dla dorosłych. Każdy instruktor tańca posiada bogate doświadczenie, co przekłada się na wysoki poziom prowadzonych zajęć. Specjalizacją szkoły jest taniec Discofox, choć także prowadzone są zajęcia z innych technik tańca towarzyskiego.

Krakowska Szkoła Tańca

Nasz ranking zamyka Krakowska Szkoła Tańca, w której pod opieką profesjonalnych instruktorów każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć. W ofercie szkoły można znaleźć zajęcia z tańca towarzyskiego, discofoxu, czy strechingu. To właśnie w Krakowskiej Szkole Tańca można podszlifować swój warsztat taneczny przed weselem i przygotować nietuzinkowy pierwszy taniec.