Top 5 polecanych serwisów rowerowych w Krakowie

1496837292

Mieszkasz w Krakowie i uwielbiasz jazdę na rowerze? Warto zadbać o to, by sprzęt był regularnie serwisowany i konserwowany. W tym celu należy mieć pod ręką namiar na sprawdzony serwis rowerowy. W Krakowie jest ich sporo, jednak nie wszystkie świadczą usługi na najwyższym poziomie. Jak znaleźć ten najlepszy?

Dobry serwis rowerowy przyda się w przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętu czy konieczności wymiany którejś z rowerowych części. Nie każdy potrafi lub ma czas, by naprawiać rower samodzielnie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest powierzenie swojego pojazdu specjaliście. To ważne szczególnie w przypadku drogich rowerów, które służą do bardziej wyczynowego uprawiania sportu. W nich wszystko musi działać absolutnie bez zarzutu.

Do których serwisów warto wybrać się w Krakowie?

Aby mieć pewność, że serwis spełni nasze oczekiwania, warto wybierać takie punkty, które mają najwyższe notowania w rankingach serwisów rowerowych w Krakowie. Na pierwszym miejscu zdecydowanie plasuje się Happy Bike, sklep i serwis rowerowy, które oferują szeroki wachlarz usług. Przystępne ceny, przyjazna obsługa oraz błyskawiczne naprawy to gwarancja pełnego zadowolenia klientów. Numer dwa w Krakowie to to Go Ride, serwis, który obsługuje przede wszystkim rowery marki Cross. Właściciele takiego sprzętu mogą tu bez obaw powierzyć go prawdziwym fachowcom. Na trzecim miejscu w rankingu serwisów jest Revor, serwis rowerowy z wieloletnim doświadczeniem, który cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Czwarte miejsce należy do Kornick Serwis, który naprawia rowery wszystkich marek. W razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem można śmiało wybrać się do serwisu. Terminy napraw są błyskawiczne. Pierwszą piątkę serwisów rowerowych w Krakowie zamyka Cyklomaster. Serwis gwarantuje szybką i bezproblemową obsługę – serwis, wymianę części oraz wszelkie prace konserwacyjne.

Sprawdź ranking dobrych rowerów górskich i trekingowych

Jeśli chcemy uprawiać bardziej zaawansowane kolarstwo niż tylko jeżdżenie miejskimi ścieżkami, warto postawić na dobrej jakości rowery pochodzące od renomowanych producentów. Wycieczki po górach czy długie rowerowe trasy z pewnością nie będą udane, jeśli wybierzemy się na nie na zwykłych rowerach kupionych w hipermarkecie. Na https://1rblog.pl/najlepsze-rowery-crossowe-gorskie-trekkingowe-cena-opinie-ranking/ można znaleźć szeroki wybór rowerów, a także opinii i opisów, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie wybrać rower odpowiedni do naszych indywidualnych potrzeb. W rankingu rowerów można również porównać sobie ceny, dzięki czemu bez problemu znajdziemy sklep sprzedający rowery w korzystnych cenach. Warto też zwracać uwagę na promocję – bardzo często sklepy rowerowe organizują akcje promocyjne czy przeceny, dzięki czemu dobrej klasy sprzęt można kupić nawet o kilkaset złotych taniej. Wystarczy nieco przeszukać internet, a bez problemu znajdziemy ofertę idealnie dopasowaną do naszych oczekiwań i możliwości finansowych.