Top 5 krakowskich serwisów umożliwiających płatności online

Online Bill Pay

Dzisiejsze społeczeństwo powoli postępuje w kierunku gospodarki bezgotówkowej! Ludzie wolą używać plastiku zamiast twardej gotówki. Rzeczywiście, za pomocą karty kredytowej jest dużo łatwiej – wszystko staje się bezgotówkowe dookoła. Jedna karta to wszystko, czego potrzebujesz w portfelu, podczas gdy w przypadku gotówki trzeba nosić hurtem kwotę, ponieważ nie wiesz, ile będziesz potrzebować za jednym zamachem.

Na znaczeniu rosną również płatności online dla świata biznesu. Również krakowskie serwisy prężnie działają z pomocą różnych rozwiązań płatniczych online tym samym powoli wycofując akceptację gotówki od klientów. W przypadku przelewu internetowego proces jest szybki, prosty i bezproblemowy.

Dlaczego jeszcze w Krakowie słychać coraz więcej na temat płatności online?

Online transfer płatności jest znacznie bezpieczniejszą opcję. Karty kredytowe są wydawane przez bank po długim procesie weryfikacji. Podczas płacenia za pomocą karty kredytowej, należy obowiązkowo dokładnie sprawdzić wszystkie informacje dotyczące płatności przed ostatecznym potwierdzeniem. Ponadto, należy sprawdzić stan karty kredytowej i wyciągi bankowe dokładnie po każdej płatności w celu upewnienia się, że prawidłowa kwota została pobrana, a także, że nie doszło do oszustwa podczas danego etapu transakcji. Większość osób używa również standardowych sposobów płatności (PayPal, Authorize.net, itd.), aby przesłać pieniądze do serwisu.

Top 5 krakowskich serwisów umożliwiających płatności online:

1. http://bodyhouse.pl/

To krakowski serwis – hurtownia online sprzedająca różnego rodzaju odżywki, suplementy i inne produkty dla trenerów fitness i amatorów dobrej kondycji. W ofercie można znaleźć m.in. batony,
boostery testosteronu, glutamina, MB, izotoniki, kreatynę, masła orzechowe, minerały, napoje, odzież, odżywki – Gainery czy też odżywki białkowe oraz płatności online, które sobie bardzo chwalą ich klienci.

2. Krakowski Bank Spółdzielczy

Idąc z duchem czasu Krakowski Bank Spółdzielczy od jakiegoś czasu oferuje swoim klientom przelewy i płatności bez wychodzenia z domu. Każdy klient poczuje się bardzo komfortowo w ofercie bankowości elektronicznej w Krakowskim Banku Spółdzielczym, gdyż serwis bankowy rzeczywiście oferuje naprawdę przejrzysty i funkcjonalny system bankowości internetowej wraz z pomocą techniczną.

3. http://www.promoagency.pl/

Ta agencja interaktywna także przedkłada w imię nowoczesności swoim klientom możliwość skorzystania z przelewów online i innych opcji płatności internetowej.

4.http://serwis-komputerowy.krakow.pl/

To kolejny przykład krakowski usług korzystających z płatności online. Klienci mogą tej firmie za takie usługi jak serwis sprzętu komputerowe, odzyskiwanie danych czy wsparcie dla firm płacić właśnie w ten przystępny sposób.

5. http://www.marekkondratinfo.pl/

Również i fani wina mogą wygodnie płacić za przyjemność. Sklep online Kondrat Wina Wybrane także uruchomił nową formę płatności jaką jest PayPal będący jednym z najpopularniejszych systemów płatności online na świecie.

Pomoc w opracowaniu poradnika otrzymaliśmy dzięki firmie securionpay