Szukasz pomysłu na party tematyczne dla swojego malucha? Minecraft to strzał w dziesiątkę!

de_krakow-atrakcje

Wśród tematów przewodnich imprez dla dzieci od pewnego czasu zdecydowanie rządzi Minecraft. To gra światowej sławy, która zgromadziła wokół siebie wielu fanów i przeniosła się ze świata wirtualnego do rzeczywistego. Dzisiaj ulubieni bohaterowie są na pościeli, ubraniach, akcesoriach szkolnych i dekoracjach urodzinowych. Warto wybrać je, jeśli zamierzasz wyprawić synowi niezapomniane przyjęcie.

Dlaczego impreza w stylu Minecraft?

Moda na postaci z bajek przychodzi i przemija, ale kiedy jakaś produkcja telewizyjna czy gra zafascynuje młodych ludzi, to temat pozostaje gorący przez dłuższy czas. Obecnie ogromną popularnością cieszy się Minecraft i wszystko, co związane z postaciami z kultowej gry survivalowo-eksploatacyjnej. Skąd ta popularność?

Łączy ona w sobie wszystko, co lubią młodzi ludzie. Poszukiwania skarbów, walki z przeciwnikami, emocje i element rywalizacji. Nic dziwnego, że dzieci chcą przenosić swoje fascynacje na świat realny i szukają możliwości, aby choć odrobinę go zaczarować. Magia jest szczególnie wskazana w przypadku planowania imprez urodzinowych. Każdy wie, jak ważnym wydarzeniem są tego typu przyjęcia w społeczności przedszkolnej i szkolnej. Dlatego, jeśli Twój syn kończy 5, 6, 8 czy 10 lat, warto zasugerować mu dekoracje w stylu Minecraft https://decomaxparty.pl/495-minecraft.

Minecraft – jakie dekoracje na urodziny?

Gdy urządzasz przyjęcie inspirowane bajką czy grą, musisz zmienić wygląd swojego salonu, aby nie był dłużej pomieszczeniem domowym, lecz zaczarowaną kopalnią i wielkim placem budowy. Właśnie takie plansze są najbardziej charakterystyczne dla gry Minecraft i przenoszone na gadżety związane z tą produkcją. Mogą to być ubrania, dodatki odzieżowe, akcesoria sportowe, ale też dekoracje urodzinowe.

Ozdoby w stylu Minecraft to przede wszystkim balony z różnymi motywami. Dominująca jest kolorystyka czarna, zielona, biała i czerwona, czyli połączenie charakterystyczne dla słynnej gry. Już po takim doborze odcieni balonów, będzie można łatwo zgadnąć, czyim fanem jest solenizant. Na balonach pojawiają się też napisy, np. TNT sugerujący ładunki wybuchowe. Bardzo popularne są proste zielone balony z buźkami stworzonymi z kwadratów i prostokątów. Minecraft to wielki świat pełen geometrycznych kształtów.

Zastanawiasz się nad tematyką dziecięcego przyjęcia? Porozmawiaj ze swoją pociechą i dowiedz się, co lubi. Jeśli będzie to zielony ludzik i jego ekipa, to możesz odetchnąć – pomysłów na wystrój nie zabraknie.